Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 287 of 452 FirstFirst ... 187 237 277 285 286 287 288 289 297 337 387 ... LastLast
Results 5,721 to 5,740 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #5721 SP
    Ice
    Junior Member Ice's Avatar
    Eu am facut o comanda vineri la 20:59 si azi am fost sunat la 12:36.

  2. #5722 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by hibrid13 View Post
    Nu esti singurul; si eu sunt in aceeasi situatie. Dar, avand in vedere ca sunt foarte incarcati cu atatea comenzi, nu pot sa-i sune pe toti in acelasi timp, asa ca se explica intarzierile. Asteptam si vedem ce o sa se intample zilele astea...
    problema e ca eu am fost sunat pt o comanda facuta duminica iar pt cea de vineri spre sambata pauza, frumoasa promotia dar se apropie de aia de la altex parca, cumperi acum platesti la anu', aici e altfel putin ,cumperi acum telefon la anu'

  3. #5723 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Vorba cuiva de mai devreme. Romanu tot roman e. Dupa ce ca sunt unele jocuri la niste preturi incredibile, tot nu-i bine. Si pe deasupra mai aruncam si cu noroi.

  4. #5724 SP
    Member muski's Avatar
    Mika nu a zis nimeni ca nu e bine, e chiar f f bine ca sunt reduceri, bravo lor tot RESPECTUL pentru aceasta initiativa din partea mea , dar pe langa asta mai conteaza si serviciile ... , ceea ce la noi nu prea exista.

    Aici e ceva de genul preturi incredibile pentru oameni norocosi .

    In sfarsit sa speram ca pana la urma va fi totul Ok.

  5. #5725 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Vorba cuiva de mai devreme. Romanu tot roman e. Dupa ce ca sunt unele jocuri la niste preturi incredibile, tot nu-i bine. Si pe deasupra mai aruncam si cu noroi.
    nu arunca nimeni cu noroi prietene citeste mai atent te rog,daca vrei sa iti povestesc cu detalii te sun sa vezi despre ce este vb, nu vb fara sa cunosti problema. nu mi se pare normal sa fiu sunat pt comanda facuta ieri iar cea de vineri sa nu o pot confirma ca cica se ia in ordine, care ordine? explica mi tu si iti dau dreptate

  6. #5726 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Aveti si voi un picut de rabdare... va dati seama ce munca sisifica este ca in doar cateva ore sa fie preluate comenzile din ultimele 3 zile, sa se tina stocul updatat si sa nu se incurce toate cele? Numai cand ma gandesc cate telefoane, cate verificari si toate cele...

    P.S. Eu sunt foarte curios daca s-a facut o statistica... si daca se poate face publica. De exp. de pe 18.02 seara (de la 21:30) pana acum cate comenzi au fost facute si cate procesate. Macar aproximativ. Ar fi super interesant

  7. #5727 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    eu vreau o idee despre modul de a prelua o comanda, dar sincer nu...daca mi se ofera o explicatie logica ok

  8. #5728 SP
    Banned Drazzy's Avatar
    activarea conturilor tot manuala se face ? nu de alta dar de 5 min astept mailul cu activare...

  9. #5729 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Aveti si voi un picut de rabdare... va dati seama ce munca sisifica este ca in doar cateva ore sa fie preluate comenzile din ultimele 3 zile, sa se tina stocul updatat si sa nu se incurce toate cele? Numai cand ma gandesc cate telefoane, cate verificari si toate cele...

    P.S. Eu sunt foarte curios daca s-a facut o statistica... si daca se poate face publica. De exp. de pe 18.02 seara (de la 21:30) pana acum cate comenzi au fost facute si cate procesate. Macar aproximativ. Ar fi super interesant
    Nu e vorba de asta....dar comenziile de vineri pana azi pot fi preluate in cateva minute sau..in cateva ore...depinde bineinteles si de metoda/software-ul folosit...asta daca exista..
    Problema este ca nu toti cei care au facut comanda vineri pana in ora 0.00 au fost sunati...

    Quote Originally Posted by dante23481 View Post
    iti spun eu ce soft cred ca au, caiet dictando versiune 2,01
    @mika e o gluma nu dau cu noroi
    nici chiar asa...

  10. #5730 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    iti spun eu ce soft cred ca au, caiet dictando versiune 2,01
    @mika e o gluma nu dau cu noroi

  11. #5731 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    am fost si eu sunat... comanda vineri la 20:30 si m-au sunat acum la 14:20.

    din 4 produse comandate doar 3 disponibile.

    *Razvan te rog frumos daca ne poti spune la ce ora pleaca coletele spre fan curier azi? ca sa stim si noi daca sa ne agitam maine sau nu.

  12. #5732 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Ma intreb cati dintre cei care isi dau cu presupusul au intrat vreodata "dupa cortina" unui magazin online. Apoi ii mai astept cu intrebari de genul : "Ce e asa de complicat? Chiar nu pot sa ma sune?" etc

  13. #5733 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    am fost si eu sunat... comanda vineri la 20:30 si m-au sunat acum la 14:20.

    din 4 produse comandate doar 3 disponibile.

    *Razvan te rog frumos daca ne poti spune la ce ora pleaca coletele spre fan curier azi? ca sa stim si noi daca sa ne agitam maine sau nu.
    sa ghicesc...figurina Altair...

    Quote Originally Posted by poolonik View Post
    Produsul "Xbox Live Gold" se trimite prin posta sau e-mail ? Intra si acesta la promotie ?
    da..intra la promotie


    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    n-ai ghicit...
    era Batman Arkham Asylum Game of the Year Edition pt xbox.

    sper sa o mai prind si eu...vad ca deja a fost pusa pe status "In curand"...oricum..daca nu acum..cand vine urmatorul stoc..asta daca mai vine

  14. #5734 SP
    Member poolonik's Avatar
    Produsul "Xbox Live Gold" se trimite prin posta sau e-mail ? Intra si acesta la promotie ?

  15. #5735 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by x2z View Post
    Ma intreb cati dintre cei care isi dau cu presupusul au intrat vreodata "dupa cortina" unui magazin online. Apoi ii mai astept cu intrebari de genul : "Ce e asa de complicat? Chiar nu pot sa ma sune?" etc
    tu ai citit ceva de pe threadul asta? nu sunt presupuneri sunt fapte eu cumpar de 4 ani de la ei si nu prea mi se pare normal sa nu mi se dea o explicatie cu privire la o comanda, rapsunsul nu stiu nu e bun,cum am putut sa confirm o comanda facuta duminica iar pe aia de vineri nu?

  16. #5736 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    sa ghicesc...figurina Altair...

    n-ai ghicit...
    era Batman Arkham Asylum Game of the Year Edition pt xbox.

  17. #5737 SP
    Member Dell 17's Avatar
    Am dat si eu vineri comanda vineri pentru 3 produse si am fost sunat acum. Toate produsele sunt pe stoc (gt5, RUSE si GRID) pentru cei care le urmariti.

  18. #5738 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by dante23481 View Post
    iti spun eu ce soft cred ca au, caiet dictando versiune 2,01
    @mika e o gluma nu dau cu noroi
    Guys, come on. Am inteles, radem glumim, dar come on.

    ---------- Post added 21-02-2011 at 02:32 PM ----------

    Quote Originally Posted by poolonik View Post
    Produsul "Xbox Live Gold" se trimite prin posta sau e-mail ? Intra si acesta la promotie ?
    Intra in promotie, se trimite prin curier.

  19. #5739 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Ok, inteleg intrebarea ta, dar nu am un raspuns.

    ---------- Post added 21-02-2011 at 12:58 PM ----------


    Da, vor fi suficiente unitati. Te vom suna cand vor fi in stoc.
    am raspuns la gluma ta tot cu o gluma,poti sa oferi o explicatie logica?

  20. #5740 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Dante tu pana la urma ce vrei? Scuze oficiale ca nu ti-au confirmat comanda, sau ce? Dupa ce ca le iei mai ieftin, tot nu e bine. Eu cred ca nu vor sa-ti confirme comanda de vineri, de-ai dracu.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts