Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 115 of 186 FirstFirst ... 15 65 105 113 114 115 116 117 125 165 ... LastLast
Results 2,281 to 2,300 of 3702

Thread: Destiny

  1. #2281 SP
    Member popteodor's Avatar
    Quote Originally Posted by nomak2008 View Post
    Sa iteleg ca iar nu se merita Iron Banner-ul ?
    Probabil de aia nici nu apare nici o info pe bungie.net.
    Din cate am inteles, mai tarziu, sper sfarsitul anului apare Iron Banner 2.0, cu toate fixurile "promise".

  2. #2282 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Trebuia să bage gear de level 30.

  3. #2283 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Cerberus Vae III (Valus "The Sponge" Ta'aurc)



    Weekly Heroic: Heroic, Juggler
    Nightfall: Epic, Lightswitch, Angry, Juggler, Nightfall


    No burn.


    Ain't that just dandy?

    IMPORTANT: va sfatuiesc sa nu va chinuiti cu nightfall-ul deocamdata care si asa e un mare pain in za arse, tot mai multi useri Reddit sau Neogaf se plang ca nu au primit nici un reward dupa ce l-au terminat. Probabil e o eroare care trebuie corectata.

  4. #2284 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    @nomak2008: Nu merita, armura ce poate fi cumparata nu te ajuta sa ajungi level 30.

  5. #2285 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    A si disparut Iron Banner ) speram si eu la niste iteme legendare pt un caracter de lvl mic

  6. #2286 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Cerberus Vae III (Valus "The Sponge" Ta'aurc)



    Weekly Heroic: Heroic, Juggler
    Nightfall: Epic, Lightswitch, Angry, Juggler, Nightfall


    No burn.


    Ain't that just dandy?

    IMPORTANT: va sfatuiesc sa nu va chinuiti cu nightfall-ul deocamdata care si asa e un mare pain in za arse, tot mai multi useri Reddit sau Neogaf se plang ca nu au primit nici un reward dupa ce l-au terminat. Probabil e o eroare care trebuie corectata.
    Tocmai am bagat un weekly si nightfall. In echipa de 3, nu e greu, nu am iesit deloc in orbita. Also, am primit rewards, cate o arma legendara fiecare.

    ---------- Post added 04-11-2014 at 14:47 ----------

    Al doilea nightfall gata, doua casti exotice si o arma legendara.

    ---------- Post added 04-11-2014 at 16:04 ----------

    Stiu foarte bine de cate ori l-ai terminat cu glitch, si tu si alti colegi de-ai tai, asa ca inteleg de ce te simti atacat.

  7. #2287 SP
    Member b615dub's Avatar
    Urasc Juggler-ul, nu-mi place sa stau sa schimb armele. Cat de bine mergea Epilogu' cand era void damage

  8. #2288 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Gata, am facut pace cu Bungie. L-am mai facut de doua ori pe hard (o data full, o data pana la templier), si mi-au picat doua FateBringer, doua chest armor, un Praedyth's Revenge, gauntlets, sparrow si o sumedenie de shards si energy. Next up: Vex si casca.

  9. #2289 SP
    Member goguxxx's Avatar
    Si mie mi-au picat picioarele pe normal aseara de la Templar sa-i traiasca familia faranumarfaranumar

  10. #2290 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by flavi_us View Post
    Stiu foarte bine de cate ori l-ai terminat cu glitch, si tu si alti colegi de-ai tai, asa ca inteleg de ce te simti atacat.
    Serios , stii toate astea ? Atunci ma gandesc ca ar trebui sa stii si cand am terminat prima data raidul legit, pe normal si pe hard. Ah, am uitat .. la acea vreme tu nici nu apucasei sa joci Destiny.

    Singurul lucru de care ma simt atacat este sa vad ipocrizie . Nu intelege gresit , sunt foarte, foarte dezamagit de faptul ca Bungie a putut face o asemenea gafa cu ultimul boss, si mai dezamagit pentru ca nu l-au reparat IMEDIAT . Tu vii indignat de faptul ca ai omorat o data bossul pe hard is nu ti-a picat casca si Vex . Sunt altii care nici macar nu au vazut primul boss pe normal, au Vex/Casca - blame Bungie.
    Tu esti cel atacat aici si ca sa fiu rau iti urez sa iti pice dupa macar jumatate din killurile de Atheon hard pe care le-am avut noi , pana cand au picat .

    Ps. Bonus info - 4 din 6 inca mai asteapta sa pice Vex si un full raid hard dureaza mai putin de 1 ora pentru noi, probabil stiai si asta deja.


    Daca aveti timpul necesar la dispozitie va recomand sa urmariti:


  11. #2291 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Am bounty-ul cu Thorn iar acum am posibilitatea să măi aleg între alte două: a dubious task și tolands legacy. Ce îmi recomandați să aleg?

  12. #2292 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by apbaciu View Post
    Am bounty-ul cu Thorn iar acum am posibilitatea să măi aleg între alte două: a dubious task și tolands legacy. Ce îmi recomandați să aleg?
    A dubious task cred ca este Shotgun-ul , Toland's Legacy este pentru Bad Juju care este f f bad. Mergi pe A Dubious Task cu toata increderea.

  13. #2293 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Vrea cineva să facă weekly acuma?

  14. #2294 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    L as face eu dar mai tarziu... Nu stiu exact cand ajung acasa

  15. #2295 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Quote Originally Posted by Minimize View Post
    Serios , stii toate astea ? Atunci ma gandesc ca ar trebui sa stii si cand am terminat prima data raidul legit, pe normal si pe hard. Ah, am uitat .. la acea vreme tu nici nu apucasei sa joci Destiny.

    Singurul lucru de care ma simt atacat este sa vad ipocrizie . Nu intelege gresit , sunt foarte, foarte dezamagit de faptul ca Bungie a putut face o asemenea gafa cu ultimul boss, si mai dezamagit pentru ca nu l-au reparat IMEDIAT . Tu vii indignat de faptul ca ai omorat o data bossul pe hard is nu ti-a picat casca si Vex . Sunt altii care nici macar nu au vazut primul boss pe normal, au Vex/Casca - blame Bungie.
    Tu esti cel atacat aici si ca sa fiu rau iti urez sa iti pice dupa macar jumatate din killurile de Atheon hard pe care le-am avut noi , pana cand au picat .

    Ps. Bonus info - 4 din 6 inca mai asteapta sa pice Vex si un full raid hard dureaza mai putin de 1 ora pentru noi, probabil stiai si asta deja.


    Daca aveti timpul necesar la dispozitie va recomand sa urmariti:


    Am scris un post lung dar am renuntat, nu merita.
    Ideea e ca imi place personalitatea ta, esti un modest!

  16. #2296 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by AngelOfPain View Post
    Am scris un post lung dar am renuntat, nu merita.
    Ideea e ca imi place personalitatea ta, esti un modest!
    Ah, dar te rog , spune ce ai de spus , nu inghiti in sec.
    Nu am mentionat ca sunt modest si ma bucur ca personalitatea mea conteaza pentru tine , constatata pe internet dintr-un post , pe un forum .

    Ma repet , urasc ipocritii iar colegul tau de raid este putin prea elitist pentru el, parerea mea. Cred ca este deranjat si de Vex-ul tau luat cu glitch .
    Acum o sa vii si tu sa te plangi de toti "noobletii" care "l-a terminat pe hard de o mie de ori, folosindu-se de glitch"? te numeri printre ei.

    Intrebarea este retorica, dar .. cum binevoiesti.



    @ Flavi_us
    Incearca sa nu mai fii lupul moralist , nu esti singurul care "stie cu ce se mananca jocul" , toti am facut Atheon cu glitch doar ca se putea , simplu !

    Cum ai reusit sa omori primul boss cu 1 Kill / 1 KD ... ? Vrei sa iti spun eu cum ?
    Attached Images Attached Images bs1.jpg

  17. #2297 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Ia spune-mi tu cum, ca sa-ti spun cat de prost esti.

  18. #2298 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Hai ca deja o dam in altele si e cam urat.

    Minimize, mie nu mi-a placut lauda ta, aratata de cateva ori pe acest thread. Daca flavi_us e deranjat de vex-ul meu, sa-i fie de bine, nu e cine stie ce arma.

    Revenind la joc, mie mi se pare absurd ca dupa 12-15 raid-uri facute, 90% in aceeasi echipa, sa avem inca un jucator fara nici o bucata de armura de raid si unul cu o singura bucata( plus casca, primita de amandoi la Atheon, cu glitch). Efectiv mi-a fost rusine ieri cand ei nu au primit nimic iar eu am primit iar manusi si chest...


    Pentru flavi_us, nu vreau sa fiu ironic, habar nu am raspunsul de asta te si intreb. Tu ce lvl erai cand toata lumea il arunca jos pe Atheon cu ajutorul glitch-ului?

    Later edit: Si nu ai folosit glitch-ul pentru ca e imoral, sau care e motivul?

  19. #2299 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Pana la 28 am ajuns, pana sa il patchuiasca. Suficient cat sa il fac cel putin pe normal.

    PS: nu de vex ma doare pe mine, dar cred/sper ca macar tu ai inteles ce voiam sa zic de fapt

  20. #2300 SP
    Member Game101's Avatar
    Like a boss!


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 115 of 186 FirstFirst ... 15 65 105 113 114 115 116 117 125 165 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts