Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 97 of 186 FirstFirst ... 47 87 95 96 97 98 99 107 147 ... LastLast
Results 1,921 to 1,940 of 3702

Thread: Destiny

  1. #1921 SP
    Member Kupy's Avatar
    Asta funcționează pe normal. Am impresia ca ei vorbesc de hard mode

  2. #1922 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Pe normal, dar sunt 3 persoane in echipa care nu l-au mai terminat. E putina deruta, sper sa ne descurcam.

  3. #1923 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by CataPuscas View Post
    Apoi pe boss foloseam launcher-ele, super-ul de la relicva, grenadele, trageam si cu auto rifle si din cand in cand cate un super de gunslinger.
    pai cum il folositi? persoana care tine reclicul nu pune scutul ca ceilalti sa traga freely in boss? noi ne asezam toti pe platforma din centru si 3 oameni trag in boss doi omoara harpies ca ca eliberam calea. din 4-5 teleporturi bossul e mort aseara am reusit sa-l facem in 2 ore, dar bine e doar a doua oara, sunt convins ca putem si mai repede. o sa incercam si pe hard spre sfarsitul saptamanii

  4. #1924 SP
    Member Kupy's Avatar
    Ambele metode merg, dar numai una are stil

  5. #1925 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Aseara am incercat mai mult de o ora sa-ti trimitem mesaje sau invite, PSN-ul a fost absolut execrabil, nici unuia dintre noi nu i se incarca lista de prieteni si nu se puteau trimite mesaje. Am asteptat pana pe la 22:30... Suntem la ultimul boss si in formula actuala nu merge...
    Cand am primit invite-ul de la voi imi arata ca a fost trimis cu 16 minute inainte , am incercat sa dau join dar erati full . Ca sa intru acum ar insemna sa pierd lootul de la primul boss si al doua chest-uri dintre care unul cu sansa de exotice.

  6. #1926 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Sunt singurul care nu observa nicio diferenta in Iron Banner fata de pvp-ul obisnuit?

  7. #1927 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    noi ne asezam toti pe platforma din centru si 3 oameni trag in boss doi omoara harpies ca ca eliberam calea. din 4-5 teleporturi bossul e mort
    Da, merge si asa, poate e chiar mai simplu, dar am incercat asta prima data si noua nu ne-a reusit. O sa mai incercam saptamana asta poate Oricum super-ul de la relicva face damage mare si asa nici nu ai riscul sa teleporteze pe altii daca nu sari inapoi destul de repede.

    ---------- Post added 08-10-2014 at 13:49 ----------

    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Sunt singurul care nu observa nicio diferenta in Iron Banner fata de pvp-ul obisnuit?
    Nu esti singurul. Nu vad nici o diferenta notabila. Suros-ul e la fel de bun

  8. #1928 SP
    Member popteodor's Avatar
    De cand cu suros-ul am si uitat sa folosesc machine gun-ul .

  9. #1929 SP
    Member goguxxx's Avatar
    Diferenta notabila e insa ragequit-ul pe la jumatea meciului cand se vede clar ca se pierde,pt ca spre deosebire de modul normal,iron banner iti da un mare zero daca pierzi .

  10. #1930 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Minimize View Post
    Cand am primit invite-ul de la voi imi arata ca a fost trimis cu 16 minute inainte , am incercat sa dau join dar erati full . Ca sa intru acum ar insemna sa pierd lootul de la primul boss si al doua chest-uri dintre care unul cu sansa de exotice.
    Pai noi am trimis inviteuri, dar nu au ajuns la tine, ne dadea tuturor eroare, asta ziceam si mai sus. Idem pentru mesajele din interfata PSN. Vad ca si alti colegi de forum au spus ca ieri a fost o zi ingrozitoare din punct de vedere al functionalitatii online.

  11. #1931 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Sunt singurul care nu observa nicio diferenta in Iron Banner fata de pvp-ul obisnuit?
    asta imi mi-am spus si eu ieri cand l-am jucat nici-o diferenta notabila

    ---------- Post added 08-10-2014 at 14:44 ----------

    Quote Originally Posted by goguxxx View Post
    Diferenta notabila e insa ragequit-ul pe la jumatea meciului cand se vede clar ca se pierde,pt ca spre deosebire de modul normal,iron banner iti da un mare zero daca pierzi .
    not true... in afara ca la loose nu primesti rep primesti iteme ca la crucible

  12. #1932 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Gata, am reusit sa facem raid-ul si in noua componenta, membrii mai jos:
    • OEE
    • Rasko
    • Bozy
    • Greyhound
    • Babulu
    • Bodo
    Attached Images Attached Images 10383968_1565635283658714_5590585829599060824_n.jpg

  13. #1933 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    parerea mea ca este cel mai lame raid facut vreodata intr-un joc 2 bosi intr-un raid are you serious? ala nu e raid man e un dungeon dezamagitor

  14. #1934 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Level 4 player dominates in Iron banner, level advantage's my ass...nu mai inteleg nimic

  15. #1935 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Am nimerit si eu un lvl 2 ieri in banner. Eu am simtit level advantage fiindca din 4 gloante de auto rifle a murit lejer. In schimb colegi de 27 ziceau ca au incasat-o de la el.
    Mysterious are Destiny's ways

  16. #1936 SP
    Member popteodor's Avatar
    Cineva a uitat optiunea de "level advantages" pe false .

  17. #1937 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    The mystery is finally solved! Trebuie sa omoram bossul fara sa se teleporteze pt al 5-lea chest

  18. #1938 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Xur inventory leak.
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1412918549604.jpg

  19. #1939 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Am reusit aseara sa spawnam al 5-lea chest din Raid. Din pacate, ne-a dat doar ascendent materials. Daca mai reuseste cineva sa-l deschida si va da ceva diferit (legendare, exotice, gear de Raid) va rog sa scrieti aici.
    Attached Images Attached Images destiny_20141009231723.jpg

  20. #1940 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Destiny

    A terminat cineva raidul pe hard ? Am observat ca o e echipa de 6 warlock ar face lucrurile mult mai usor

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 97 of 186 FirstFirst ... 47 87 95 96 97 98 99 107 147 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts