Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 386 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 29 69 119 ... LastLast
Results 361 to 380 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #361 SP
    Member bdevil's Avatar
    Si pretul de pe PS Store US e ok la FIFA15, varianta cu UT este 70 $. Disponibil pe 23 Sep. Din experientele voastre din trecut, jocul vine mai rapid via online sau via precomanda Altex? N-am mai facut pana acum precomanda eu.

  2. #362 SP
    Junior Member dontzy's Avatar
    Daca faci precomanda pe PS Store US o sa poti descarca jocul incepind cu 21.09.2014, si pe 23 o sa poti sa il joci. In plus ca la jocurile de pe US Store iesi si mai ieftin la jocuri.

  3. #363 SP
    Member AlexG's Avatar
    De unde pot lua si eu fifa15 la un pret mai bun ...pana in 50€ da fara romania ...ceva online?😀

  4. #364 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    cu 60 de dolari de pe PSN USA

  5. #365 SP
    Member AlexG's Avatar
    Am uitat sa mentionez ca il vreu pentru xbox 360 ...Ms������

  6. #366 SP
    Junior Member enachesil's Avatar

    Fifa 15 ultimate team vs fifa 15

    AM SI EU O NELAMURIRE. SE MERITA SA CUMPERI FIFA ULTIMATE TEAM? SAU NU. INTREB PENTRU CA MAREA SFARAIALA , DUPA MINE SUNT CELE 40 PACK-URI. AM CUMPARAT FIFA 14 NORMAL, NU ULTIMATE TEAM. E DESTUL DE GREU SA CUMPERI JUCATORI FOARTE BUNI. MAI ALES CAND NU AI TIMP SA JOCI. CAT AJUTOR PRIMESTI DE LA CELE 40 PACK-URI ( PE PARCURSUL A 40 DE SAPTAMANI)SI CE VALOARE AR AVEA SA LECUMPERI??

  7. #367 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Nu merita ca nu sunt gold premiun si de ce strigi ?

  8. #368 SP
    Member micul_'s Avatar
    Quote Originally Posted by enachesil View Post
    AM SI EU O NELAMURIRE. SE MERITA SA CUMPERI FIFA ULTIMATE TEAM? SAU NU. INTREB PENTRU CA MAREA SFARAIALA , DUPA MINE SUNT CELE 40 PACK-URI. AM CUMPARAT FIFA 14 NORMAL, NU ULTIMATE TEAM. E DESTUL DE GREU SA CUMPERI JUCATORI FOARTE BUNI. MAI ALES CAND NU AI TIMP SA JOCI. CAT AJUTOR PRIMESTI DE LA CELE 40 PACK-URI ( PE PARCURSUL A 40 DE SAPTAMANI)SI CE VALOARE AR AVEA SA LECUMPERI??
    Ultimate Edition poate. Nu, nu se merită, nu îți garantează nimeni ca vei primi cine știe ce jucători.
    Pe viitor nu mai scrie cu litere mari.

  9. #369 SP
    Member andreiaka's Avatar
    La banii aia la Ultimate Edition mai bine dadea 40 pack-uri Jumbo Rare Gold. Asa mai mergea

  10. #370 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Nu, nu mergea pentru simplul motiv ca Jumbo Rare Gold sunt packuri care apar pe o perioada scurta (gen 24h). Cei care ar cumpara versiunea standard a jocului ar fi in dezavantaj mult mai mare deoarece nu prea cred eu ca vor exista packuri Jumbo in prima zi de Fifa 15. Whatever, trebuie sa le mai gandim Padule.

  11. #371 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Noi sa fim sanatosi Marine .

  12. #372 SP
    Junior Member Enemyz0r's Avatar
    Ibrahimovic are 4* skills.. Si Cristiano Ronaldo e 92, dupa un sezon fantastic.

    Really EA? Pun pariu ca analizeaza doar ultimele meciuri, nu si statisticile intregului sezon.
    Messi pe de alta parte are 93, dar e de inteles datorita parteneriatului. Probabil ca e musai sa ramana cel mai bun.

  13. #373 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    Si eu am avut aceeasi dilema ca tine . Fifa 15 normal e optiunea corecta - Ultimate Team nu merita deloc nici 10 $ diferenta de pret .

    Din ce am inteles eu - la FIFA 15 Standard Precomanda - ai 15 saptamani avataj la UT , iar la Editia UT ai 40 de saptamani . deci diferenta o sa o vezi in februarie asa

    Eu mi-am precomandat linistit varianta normala

  14. #374 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Quote Originally Posted by Enemyz0r View Post
    Ibrahimovic are 4* skills.. Si Cristiano Ronaldo e 92, dupa un sezon fantastic.

    Really EA? Pun pariu ca analizeaza doar ultimele meciuri, nu si statisticile intregului sezon.
    Messi pe de alta parte are 93, dar e de inteles datorita parteneriatului. Probabil ca e musai sa ramana cel mai bun.
    mai dureros e ca Ronaldo are 4* weak foot, iar in RL nu e un fotbalist care sa aiba atat de multe goluri date cu weak foot cate are CR.... Bine ca are Neymar 5*....

  15. #375 SP
    Member Sopi's Avatar
    Daca comparati messi din f.u.t 14 si f.u.t 15 sa vedeti ca defapt ii un upgradedoar la def de la 40 a coborat la 20...in rest tot pe + si inca ia pus 93 nu 94...asta sa nu faca un razboi ronaldo vs messi.Nu mai zic falcao cu van persie...cica 88 si bale sau di maria 87-86,e total aiurea,si au cam exagerat cu bayern,mai ales cu neuer.

  16. #376 SP
    Member patrutalex's Avatar
    de unde pot comanda varianta digitala pt xbox one ?

  17. #377 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Neuer cred ca nu o sa scada sub 500k..la inceput o sa fie clar peste 1 mil... Acum depinde si cat de mult vor insista cu depistarea coin seller-ilor...

    Din cate stiu nu exista inca posibilitatea de a achizitiona variata digitala... Intai sa termine sotcul de carcase ... Singurele variante digitale sunt momentan cele care vin cu tot cu consola...

  18. #378 SP
    Member patrutalex's Avatar
    Nu se poate daca iau din xbox store? Digital

  19. #379 SP
    Member BatsBike's Avatar
    se poate sa il cumperi digital .. varianta mai ieftina via cont USA .. 60$!

  20. #380 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    In final.apare demo maine sau nu??

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 386 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 29 69 119 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts