Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 386 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 59 109 ... LastLast
Results 161 to 180 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #161 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by wackorine View Post
    ceva in plus .. http://www.easports.com/fifa/news/20...=1407775199368
    more to come these days ..
    Pune un link mai bun ca iti sare lumea in cap

  2. #162 SP
    Member BatsBike's Avatar
    ha,in ce sens .. este vorba despre adaugirile din fifa 15,nu trebuie explicat ceva in prealabil ..
    nah,inca unul .. se pare ca va exista un beta in saptamanile urmatoare daaar .. no big surprise,only on xbox one .. amanunte HERE

  3. #163 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Lumea vrea si câteva cuvinte nu doar linkuri, cel putin adminul mereu ma trage de urechi pt chestia asta
    PS sub link sa pui "quote"

  4. #164 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    cred ca numai userii din america de nord si anglia au primit...

  5. #165 SP
    Member BatsBike's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Lumea vrea si câteva cuvinte nu doar linkuri, cel putin adminul mereu ma trage de urechi pt chestia asta
    PS sub link sa pui "quote"
    am priceput ce zici .. vazusem postul in care erai urecheat .. pusesem de pe ipad acel link,so .. oricum,stuff about fifa 15(zic sa incerci un xbox one,man) ..

  6. #166 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    deci Beckham nu este intre legendele de anul asta asa cum sperau toti britanicii in schimb ne va intra parul lui Valderrama in ochi , dar si cel al lui Roberto Carlos

  7. #167 SP
    Junior Member StefanShady's Avatar
    Beckham chiar mi-ar fi placut,oricum,legendele vor fi tot doar pe xbox sau pe toate platformele?

  8. #168 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    only on xbox

  9. #169 SP
    Member BatsBike's Avatar
    fifa 15 bundle xbox one without kinect .. confirmed today during microsoft's gamescom conference .. 399€!

  10. #170 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Va fi bundle cu Fifa 15 si Forza5...eu deja am.vb cu cateva magazine..o sa ma hotarasc de unde il iau..

  11. #171 SP
    Member akzation's Avatar

  12. #172 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    schimbari majore la UT nu o sa fie..o sa bage un mod in care sa poti juca cu prietenii un fel de seasons, si faptul ca poti imprumuta jucatorii pt un anumit nr de meciuri. Ce mi se pare ok, este ca poti imprumuta jucatorii cu ajutorul EASFC currency...

    ---------- Post added 13-08-2014 at 13:49 ----------

    Cupele europene vor fi tot sub licenta PES

    ---------- Post added 13-08-2014 at 14:01 ----------


  13. #173 SP
    Member akzation's Avatar
    Mi se pare o idee buna imprumutul de jucatori pentru cateva meciuri in UT. Macar acum am inteles care era faza la "FIFA 15 Ultimate Team Edition" cu Lionel Messi doar pentru 5 meciuri.

  14. #174 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    este, dar banuiesc ca pentru ibra sau CR7 tot vor trebui ceva coins...peste 200k

  15. #175 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Din cate am inteles preturile vor fi mici, singura problema insa va fi ca poti imprumuta un jucator o singura data. Daca l-ai luat pe Ibra de exemplu, nu il mai poti imprumuta niciodata. De asemenea, cu cat ratingul unui jucator este mai mare, cu atat mai putine meciuri il vei putea imprumuta.

  16. #176 SP
    Member ymess's Avatar
    Batietii de la sport.ro par foarte incantati de noul trailer
    FIFA 15 va fi mai REAL ca niciodata! Ultimul trailer anunta 50 de schimbari! Capitolul la care au luat totul de la zero VIDEO - www.sport.ro

    50 de animatii noi = 50 de schimbari

  17. #177 SP
    Junior Member Enemyz0r's Avatar
    Quote Originally Posted by ymess View Post
    Batietii de la sport.ro par foarte incantati de noul trailer
    FIFA 15 va fi mai REAL ca niciodata! Ultimul trailer anunta 50 de schimbari! Capitolul la care au luat totul de la zero VIDEO - www.sport.ro

    50 de animatii noi = 50 de schimbari
    Ei n-ar mânca o pâine?

  18. #178 SP
    Member BatsBike's Avatar
    finally,big improvements on GK's .. dupa ani buni,primul sau ultimul jucator(depinde cum interpretezi) din echipa va avea un cuvant important de spus .. EA

  19. #179 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Quote Originally Posted by akzation View Post
    Mi se pare o idee buna imprumutul de jucatori pentru cateva meciuri in UT. Macar acum am inteles care era faza la "FIFA 15 Ultimate Team Edition" cu Lionel Messi doar pentru 5 meciuri.
    din cate am inteles asta se va intampla doar cu cei cumparati cu EASFC currency

    ---------- Post added 13-08-2014 at 16:32 ----------

    scz, era pt marinake

  20. #180 SP
    Member bdevil's Avatar
    Mi se pare o idee buna aia ca nu poti avea jucatori duplicati. La FIFA14 m-au innebunit pachetele cu jucatori pe care deja ii aveam, mai ales in WC Mode unde nu exista Transfer Market si infuzia de jucatori vine exclusiv din pachete castigate sau cumparate si nu poti vinde/cumpara. In fiecare pachet 2-3 jucatori erau duplicate. Sper ca la asta se refereau cand au zis ca nu vor mai fi duplicate. Avand in vedere ca sansele sa-l tragi pe Messi, Ibra, Ronaldo sunt destul de mici, cred ca si duplicatele la jucatorii astia erau greu de gasit. Ma repet, faza cu duplicate la WC Mode din UT mi se pare de porc rau de tot fara un market pentru jucatori.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 386 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 59 109 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts