Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 230 of 386 FirstFirst ... 130 180 220 228 229 230 231 232 240 280 330 ... LastLast
Results 4,581 to 4,600 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #4581 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Roma devine OP, dupa imprumutul lui Doumbia, acestia vor sa-i imprumute (cu optiune de cumparare) pe Victor Ibarbo si Vlad Chiriches .

  2. #4582 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    L.as cumpara pe Hazard.. isi merita banii? Cva pareri despre el

  3. #4583 SP
    Member AlexG's Avatar
    Quote Originally Posted by Robert_Alex View Post
    Are cineva chef de un amical pe Xbox one?
    Ce gt ai ? Sau adauga-ma tu .

  4. #4584 SP
    Member micul_'s Avatar
    Din 3 meciuri în doua nu am primit coinsi. Deja mi-e lehamite de jocul asta.

  5. #4585 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Quote Originally Posted by micul_ View Post
    Din 3 meciuri în doua nu am primit coinsi. Deja mi-e lehamite de jocul asta.
    Am patit-o si eu acum cateva zile . Nu mi.au dat nici coinsii, nici punctele, a trebuit sa rejoc meciurile .

  6. #4586 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    eu cumpar jucatori si trebuie sa ies cateodata din UT si sa reintru ca sa imi apara - ca banii imi apar luati dar jucatorul imi apare luat de altul chiar daca eu il cumpar )

  7. #4587 SP
    Member AlexG's Avatar
    Daca ma apuc sa fac o cupa se baga cineva pentru x1 ?

  8. #4588 SP
    Junior Member Robert_Alex's Avatar
    Quote Originally Posted by AlexG View Post
    Ce gt ai ? Sau adauga-ma tu .
    Salut. Te-am adaugat

  9. #4589 SP
    Member jnku's Avatar
    Quote Originally Posted by AlexG View Post
    Daca ma apuc sa fac o cupa se baga cineva pentru x1 ?
    ce fel de cupa?

  10. #4590 SP
    Senior Member nina's Avatar
    Quote Originally Posted by PayPerView View Post
    Sunt competitii si pe ut, stai linistit.Nu are legatura cu handicapul, scripting etc.La ut adversarii sunt mai buni.
    Nu cred ca esti tu jucator de competitii sa zici ca joci la seasons normal sa nu cumva sa ti strici jocul cu ut )
    Skill ul se vede oriunde, dar poti sa dai si vina pe handicap cand dai de greu...
    ai auzit fiwc sau eswc? nu joaca ut mode
    ut mode e ca si cum ai juca un shooter unde unii are doar pistoale si altii au pistoale,mitraliere si cutite pentru ca au bagat bani sau fac trading cu manutele lor sau a bot-ilor sau joaca toata ziua acel mode
    de asta nu se fac competitii de ut cum e fiwc.si aici ma refer la premii,numarul de participanti...
    zi-mi ce competitii mari de ut sunt? eu unul nu stiu
    sunt om de div1 si in ut mode de la fifa 13 unde erau 5 divizii luasem 3 titluri de div1 consecutive+alte 2 retrogradasem prima data dupa vreo 20 de sezoane de ut online.niciodata n-am jucat atata ut online ca atunci
    ut 14 avea 10 divizii si am luat 2 titluri unde unul il luasem 8-0-0
    fifa 15 ut am ajuns in div 1 si n-am luat nici un titlu si am jucat 2 sezoane de div1

    nu sunt jucator de turnee ca nu sunt super ultra bun.am incercat in fiwc 2 ani si nu am reusit sa fiu nici in top 100
    skillul se vede unde echipele sunt echilibrate.la fiwc ca database toti jucatorii aveau 85 ovr cand jucasem pe ps3.deci erau echipele si mai echilibrate decat in seasons mode

    am sters clubul unde aveam un record general decent 170-34-70 dar erau ut seasons online si offline,cupe online si offline
    am re creat ca sa scap de bugul ca eram blocat in cupa
    am avut o gramada de probleme in ut 15.blocat in finala cupei gold,am castigat div4 dar m-am trezit iar in 4.iat am castigat div4
    clip unde am batut cu o echipa decenta una de legende si eram in div2 acolo,uita-te la secunda 39 sau 40

  11. #4591 SP
    Member PayPerView's Avatar
    Pai dasta zic, ca esti jucator de div 1.Iti pierzi vremea acolo, nu e nici o provocare...

  12. #4592 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mi-am luat primul jucator din team of the week. Pana la urma, pe langa stats o idee mai bune decat originalul, de unde vine diferenta de la 1k pana la 30k in cazul meu pentru totw?

  13. #4593 SP
    Member AlexG's Avatar
    Quote Originally Posted by jnku View Post
    ce fel de cupa?
    Un mic UCL depinde cati se strang ...punem 5000 coins-uri inscrierea sau 10000 mii

    Robert nu am primit nimic de la tine

  14. #4594 SP
    Senior Member nina's Avatar
    Quote Originally Posted by PayPerView View Post
    Pai dasta zic, ca esti jucator de div 1.Iti pierzi vremea acolo, nu e nici o provocare...
    pai asa dupa teoria lu' peste prajit milioane de oameni pierd timpul in fifa si in alte jocuri fiindca nu sunt profesionisti
    pai eu care sunt om de div1 si spui ca imi pierd timpul,atunci cum te simti tu cand bagi bani in ut mode si nu esti in stare sa ajungi in div1?
    seasons mode e o provocare si am ca tinta top 100

  15. #4595 SP
    Member AlexG's Avatar
    Quote Originally Posted by nina View Post
    pai asa dupa teoria lu' peste prajit milioane de oameni pierd timpul in fifa si in alte jocuri fiindca nu sunt profesionisti
    pai eu care sunt om de div1 si spui ca imi pierd timpul,atunci cum te simti tu cand bagi bani in ut mode si nu esti in stare sa ajungi in div1?
    seasons mode e o provocare si am ca tinta top 100
    Castigi ceva ca esti in div1 ? Ma refer la coins-uri

  16. #4596 SP
    Member PayPerView's Avatar
    N ai inteles.Pierzi timpul jucand doar cu jucatori slabi la seasons normal.In ut dai de jucatori care joaca bine destul de des.
    Nu e nici o realizare ca ajungi in top 100 cu copii care nu stiu sa se apere.
    De 2 ani de cand joc la seasons normal nu am dat nici macar de un jucator despre care sa zic " da asta e chiar bun".
    E ca si cum esti jucator de divizia 1, da iti place sa stai in divizia 3 ca poti sa castigi mai usor.

  17. #4597 SP
    Junior Member miculprint13's Avatar
    fratilor, cum nu sunt un speculant in viata reala, nu sunt nici in ultimate. pacat ca piata asta a transferurilor a luat-o razna, dar asta este. eu o sa ma limitez sa joc turnee, sa nu ma mai agit aiurea si sa ma bucur cand castig accidental un cartonas gold, in speranta ca poate imi pica ceva. de cumparat coins, fifa points, ori chiar cartonase din banii stransi nu o sa ma vedeti facand. sper sa strang bani sa imi permit sa cumpar un fotbalist bun, fiindca de boti, programe de bid automatizate si coins cumparati la greu e plin fifaul.

    pacat de joc, pentru ca se dorea si este o chestie frumoasa. dar ca de obicei, oamenii o strica.

  18. #4598 SP
    Member Tomcraft's Avatar
    Quote Originally Posted by PayPerView View Post
    N ai inteles.Pierzi timpul jucand doar cu jucatori slabi la seasons normal.In ut dai de jucatori care joaca bine destul de des.
    Nu e nici o realizare ca ajungi in top 100 cu copii care nu stiu sa se apere.
    De 2 ani de cand joc la seasons normal nu am dat nici macar de un jucator despre care sa zic " da asta e chiar bun".
    E ca si cum esti jucator de divizia 1, da iti place sa stai in divizia 3 ca poti sa castigi mai usor.
    La mine este invers. In seasons am intalnit vreo 5-6 jucatori care nu mi au dat nicio sansa . Bine , unul era pe 9, altul pe 18 , iar ceilalti in primii 70. Ala de pe 9 mi a dat 5 in 30 min . Am iesit . Avea scorul 600-50 , ceva de genul. Sunt in div 1 in ambele moduri... Eu cred totusi ca poti intalni jucatori buni si la seasons si la ut. Majoritatea joaca ambele moduri.

  19. #4599 SP
    Junior Member Robert_Alex's Avatar
    Quote Originally Posted by AlexG View Post
    Un mic UCL depinde cati se strang ...punem 5000 coins-uri inscrierea sau 10000 mii

    Robert nu am primit nimic de la tine
    Nu am avut timp de consola azi, asa ca ti-am dat friend request pe profilul de pe Xbox.com

  20. #4600 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    din ce am observat eu diferentele intre IF SIF si jucatorul normal NIF sunt infime . acel plus e undeva la 5-10% , si de abia se simte .

    se simte unde diferenta e foarte mare intre varianta normala si cea TOTW .

    in general la putini jucatori se simte cu adevarat o mare diferenta intre cele doua variante ale jucatorului

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts