Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 386 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 38 78 128 ... LastLast
Results 541 to 560 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #541 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Mie mi se pare ca se dadeau in trecut cam multe goluri de la disanta. In realitate nu vezi bombe la vinclu asa des. Ca atare, nu ma deranjeaza aproape deloc aspectul asta.

  2. #542 SP
    Member micul_'s Avatar
    Da, ai dreptate. Dar totuși nici nu trebuie sa intru cu ea în poarta ca sa dau gol

  3. #543 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ce am patit in seara asta:


  4. #544 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Am dat 2 goluri din afara careului si ce goluri ,pana si portarul a ramas surprins
    abia astept sa il joc(full) si sa facem cateva amicale (ps4 )
    Cel mai tare fifa de pana acum sper sa nu mai imi faca atatia nervi ca 14

  5. #545 SP
    Senior Member nina's Avatar
    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    Am dat 2 goluri din afara careului si ce goluri ,pana si portarul a ramas surprins
    abia astept sa il joc(full) si sa facem cateva amicale (ps4 )
    Cel mai tare fifa de pana acum sper sa nu mai imi faca atatia nervi ca 14
    la toti noobii le va place fifa 15 fiindca nu vor mai fi batuti la scor urias,cel putin asa pare din demo
    am jucat fifa 15 demo cu fratele meu,greu castigam fiindca ratam la greu ocaziile de 1vs1 cu portarul
    a vrut apoi sa jucam fifa 14 unde a luat o caruta de goluri
    am revenit in fifa 15 demo la cererea lui unde inscriam greu fiindca refuzam sa-i dau sweaty goals
    apoi m-am increzut si am luat boca juniors....m-a batut cu 3-1 fiindca portarii cu overall mic nu prea sunt spidermani

  6. #546 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Sunteti obisnuiti cu FIFA 14 si titlurile precedente ca in situatie 1 v 1 sa sutati in forta pe colt si deaia nu marcati aici. Sutati incet, pe jos. In 80% din cazuri e gol.

  7. #547 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Ce am patit in seara asta:
    Da am patit si eu ,e trista rau faza dar o vor remedia!

  8. #548 SP
    Member akzation's Avatar
    Quote Originally Posted by nina View Post
    la toti noobii le va place fifa 15 fiindca nu vor mai fi batuti la scor urias,cel putin asa pare din demo
    am jucat fifa 15 demo cu fratele meu,greu castigam fiindca ratam la greu ocaziile de 1vs1 cu portarul
    a vrut apoi sa jucam fifa 14 unde a luat o caruta de goluri
    am revenit in fifa 15 demo la cererea lui unde inscriam greu fiindca refuzam sa-i dau sweaty goals
    apoi m-am increzut si am luat boca juniors....m-a batut cu 3-1 fiindca portarii cu overall mic nu prea sunt spidermani
    Nu prea cred ca la toti noobii o sa le placa FIFA 15. Tocmai fiindca acum nici ei nu prea o sa poata inscrie goluri asa de usor. In FIFA 14 de exemplu , dadeam de foarte multi care chiar daca aveau echipe bune (mult mai bune fata de ce echipa aveam eu) se observa ca nu erau foarte buni , mai ales daca reuseam eu sa ii bat cu o echipa mult mai slaba , dar aveau un jucator gen Kun Aguero in atac si tot ce faceau era sa ii dea pase cu (L1+triunghi) mereu , si doar suta la poarta cu el si dadea gol , iar eu nu aveam ce sa ii fac.

  9. #549 SP
    Member micul_'s Avatar
    Quote Originally Posted by thedeadman14 View Post
    Sunteti obisnuiti cu FIFA 14 si titlurile precedente ca in situatie 1 v 1 sa sutati in forta pe colt si deaia nu marcati aici. Sutati incet, pe jos. In 80% din cazuri e gol.
    Corect. Trageam ca țăranul și asa cum spui tu ce ușor dai golurile Dar ma enervează ca de la distanță dau foarte rar gol

  10. #550 SP
    Junior Member Enemyz0r's Avatar
    Quote Originally Posted by micul_ View Post
    Corect. Trageam ca țăranul și asa cum spui tu ce ușor dai golurile Dar ma enervează ca de la distanță dau foarte rar gol
    Ca in realitate, de altfel.

    ---------- Post added 13-09-2014 at 20:39 ----------

    Doresc sa imi iau si eu o.consola next gen, exclusiv pt Fifa. In acest sens, pe care mi-o recomandati? Aici intra in considerare si pretul serviciului online pt online gaming, F.U.T etc.

  11. #551 SP
    Member ramusg's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Paradoxal, asa e si in viata reala. Se dau o gramada de goluri printre picioarele portarilor.
    Da? cate 5 pe meci?

    Imi place cand mai vine unul ca tine : " si in viata reala e asa, s-a dat bara bara gol, am vazut eu acum 5 ani, da tataie da, am vazut"

    Prietene, exceptia de la regula in FIFA e regula. Daca se face un joc de loto produs de EA, in viata reala castigi o singura data sau deloc potul cel mare, IN JOCUL EA POTI SA_L CASTIGI LA INFINIT IN ACEIASI EXTRAGERE!

    Ti-am stimulat inteligenta sau e greu sa citesti "printre randuri". Te rog sa nu mai aduci remarci de genul : pai si in viata reala se inscrie in minutul 45 si 90, deci e bine cu FIFa. Da , e bine dar nu cand in peste 80 % din toate meciurile jucate in FIFA 14 din lumea asta s-a inscris cel putin un gol in min 45, 90 sau in ambele in aceiasi partida.

  12. #552 SP
    Member micul_'s Avatar
    Quote Originally Posted by Enemyz0r View Post
    Ca in realitate, de altfel.

    ---------- Post added 13-09-2014 at 20:39 ----------

    Doresc sa imi iau si eu o.consola next gen, exclusiv pt Fifa. In acest sens, pe care mi-o recomandati? Aici intra in considerare si pretul serviciului online pt online gaming, F.U.T etc.
    PS4. Am avut și XBOX și PS3 dar mi-a plăcut mai mult consola celor de la Sony.

  13. #553 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Voua va e incadrata bine imaginea pe ecran? Tabela de scor parca e prea in colt, si cand apar minutele de prelungiri, e putin taiata. Exista vreun meniu de calibrare si nu am vazut eu? Nu e deranjant, doar ca sunt perfectionist de felul meu si totul trebuie sa fie aranjat corect.

    BTW, se pare ca suntem destui cu PS4, se aude ceva de vreun campionat oficial CG, ca in vremurile bune?

  14. #554 SP
    Member micul_'s Avatar
    Da și la mine e la fel. Facem dacă sunt suficienți doritori

  15. #555 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    E ciudat ca am filmat o repriza si pe filmare e incadrat corect totul.

  16. #556 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by thedeadman14 View Post

    BTW, se pare ca suntem destui cu PS4, se aude ceva de vreun campionat oficial CG, ca in vremurile bune?
    M-am gandit la asta o sa va dau mai multe detalii cand ma intorc acasa ca sunt plecat acum din pacate si sa vorbesc si cu moderatorii

  17. #557 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Eu am o setare la tv, nu mai stiu cum se numeste, care imi ajusteaza imaginea. Am debifat-o si acum arata normal. Numai la Demo-ul acesta am observat. La celelalte Fifa parea ok.

    Quote Originally Posted by thedeadman14 View Post
    Voua va e incadrata bine imaginea pe ecran? Tabela de scor parca e prea in colt, si cand apar minutele de prelungiri, e putin taiata. Exista vreun meniu de calibrare si nu am vazut eu? Nu e deranjant, doar ca sunt perfectionist de felul meu si totul trebuie sa fie aranjat corect.

    BTW, se pare ca suntem destui cu PS4, se aude ceva de vreun campionat oficial CG, ca in vremurile bune?

  18. #558 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    In meniul tv-ului bifezi opțiunea "Numai Scan" sau "Just Scan"

  19. #559 SP
    Junior Member Enemyz0r's Avatar
    Asemeni lui thedeadman14,propun si eu sa mai dam de un campiomat, odata ci release-ul fifa 15 pe PS3/X360. Ce parere aveti?

  20. #560 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Daca e vorba de PS4 intrati la setari, apoi la "sound and screen" (ceva de genul, nu sunt langa consola momentan) si apare acolo ceva legat de dimensionarea ecranului, cu D-pad-ul faceti zoom in/zoom out.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 386 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 38 78 128 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts