Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 30 of 386 FirstFirst ... 20 28 29 30 31 32 40 80 130 ... LastLast
Results 581 to 600 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #581 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Ma tot gandesc sa fac un pre-order la Fifa 15 si nu stiu exact ce varianta de magazin sa aleg. Acestea ar fi doua la numar. Ar fi PSN US, unde este in jur de 200 RON, si Altex, unde este 260 RON. Mi-ar fi placut sa il am in format fizic, dar dat fiind faptul ca vreau sa il joc pe contul de US, nu stiu ce o sa se intample cu bonusul (DLC-ul) de pre-order. As putea sa il downloadez pe contul de UK, dar nu stiu daca va fi link-uit cu acesta si sa nu il pot folosi pe US. Totodata, nu stiu daca se mai practica la EA sa bage cod de Online Pass. Si-a luat cineva de la noi Fifa 14 pe disc, Zona 2, si l-a jucat pe cont de US online fara probleme?
    Bonusul se poate folosi doar pe un cont aferent zonei. La varianta digitala(download de pe PSN) vei beneficia de bonus doar pe contul care face descarcarea. La varianta retail ai un cod care trebuie introdus. Acel cod nu poate fi introdus decat pe un cont corespunzator zonei jocului. Vezi ca Webpredator aducea FIFA zona 1.

  2. #582 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Au scos si Trade Offers din UT..s-au dus Wager-urile si pink Slip-urile

  3. #583 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Adica??

  4. #584 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    adica nu mai ai posibilitatea sa faci schimb de jucatori sau item-uri...

  5. #585 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Vor să elimine bişniţari.

  6. #586 SP
    Senior Member nina's Avatar
    eu unul nu sufar,imi faceam mereu echipe cu coins-ul facut doar din meciuri
    oricum nu se faceau chiar asa de multe pink slip sau wage
    daca chiar vrei sa faci bani sunt ceva site-uri ca worldgaming,ginfinity

  7. #587 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Păi nu cred că suferă nimeni în felul asta o să vezi mari rar echipe cu CR, Messi, Ivea la un loc, tre să fi norocos oricât de mulţi bani ai baga în packuri să îţi pice toţi.

  8. #588 SP
    Member micul_'s Avatar
    Oricum pack-urile îți mănâncă aiurea banii și nici nu te alegi cu mare lucru. Mai bine strâng bănuți și îmi cumpăr eu ce jucători vreau

  9. #589 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Nu e chiar asa dupa ce ai echipa buna ,cel mai bun lucru sa il faci cu banii e sa cumperi pachete pana dai peste un Messi , C. Ronaldo, asa poti sa iti permiti si alti jucatori prin vanzarea lor.

  10. #590 SP
    Junior Member Enemyz0r's Avatar
    OFF: Consider ca threadul cu FIFA 15 old gen nu isi are rostul. L-am jucat la un prieten pe NG si nu sunt asa mari diferente, gameplay wise, in afara de Visuals si NG Goalkeepers. SI dat fiind ca F.U.T e aproximativ la fel pe Last Gen, consider ca threadul mentionat se poate inchide.

  11. #591 SP
    Banned Venom's Avatar
    Voi astia cu F.U.T. ar trebui sa va faceti thread separat, ca de vreo trei ani de cand a aparut prostia asta, numai de cartonase se vorbeste pe subiectul de FIFA 20xx.

  12. #592 SP
    Junior Member Enemyz0r's Avatar
    Quote Originally Posted by Venom View Post
    Voi astia cu F.U.T. ar trebui sa va faceti thread separat, ca de vreo trei ani de cand a aparut prostia asta, numai de cartonase se vorbeste pe subiectul de FIFA 20xx.
    Subscriu.

  13. #593 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    si eu

  14. #594 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    UT e parte din jocul FIFA...get used to it

  15. #595 SP
    Junior Member Enemyz0r's Avatar
    Si daca e thread separat nu e tot parte din fifa?

  16. #596 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    pai de ce sa nu facem thread separat si pt seasons sau co-op...?..sau career mode...etc? mie oricum mi-e aproximativ indiferent..so..

  17. #597 SP
    Junior Member Enemyz0r's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    pai de ce sa nu facem thread separat si pt seasons sau co-op...?..sau career mode...etc? mie oricum mi-e aproximativ indiferent..so..
    Nu e cazul sa exagerezi. Stim ca UT e cel mai jucat mode. De asta zic ca ar fi mai bine ca UT sa aiba un thread separat, iar tot ce e legat de gameplay si celelalte moduri intr-un alt thread.

    Ceva in genul Fifa 15 General discussion si Fifa 15 UT. Threadul Fifa 14 mi se pare haotic, cu UT si celelalte moduri laolalta.

  18. #598 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai tocmai, fiind cel mai jucat mod aici are cea mai mare logica sa se discute, pe topicul jocului. Daca totusi va roade prea tare si nu mai puteti, sunteti liberi sa deschideti alt topic.

  19. #599 SP
    Junior Member Enemyz0r's Avatar
    Vad ca si pe tine "te-a ros" de ai facut repede un thread pentru last gen numit "old gen".

  20. #600 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Eu vad ca pe tine te roade…

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 30 of 386 FirstFirst ... 20 28 29 30 31 32 40 80 130 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts