Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 65 of 112 FirstFirst ... 15 55 63 64 65 66 67 75 ... LastLast
Results 1,281 to 1,300 of 2234

Thread: Killzone 2

  1. #1281 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Ce organizare sa se faca daca Rasko nu are nici macar headset? Lasa ca intru eu de saptamana viitoare si incercam sa readucem lucrurile pe linia de plutire. Sunt curios cum o sa se joace maine.

  2. #1282 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    threadul asta s-a transformat intr-o MARE telenovela(forumnovela?). Cine preia controlul, divortul intre categoria radar si cea non radar, exilari, despartiri, impacari, drame!! Suntem mai ceva ca spaniolii Maaaria! Por que Mariia?? Dude just play the goddamn game cuz that's what it is

  3. #1283 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by Imouthes View Post
    Cu Raskolnikov am vorbit, i-am dat add la Raskolnikov1944 exact cum mi-a spus, dar nu am primit nimic ... Desi am vazut ca intra cu RaskolnikovD ... Am sa incerc si cu ID asta ...
    Iti dau eu invite in 30 min

  4. #1284 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Eu am jocul de vineri si nu mi-a dat nimeni invite in clan pana acum lol
    Cred ca mai sunt destule persoane in situatia mea...

  5. #1285 SP
    Member Solozaur's Avatar
    n-a obsercat nimeni ca oamenii is putin cam grasi? .. cel putin aia de pe helgan is dolofani bine
    aa si parca fug cam ciudat modelele, parca cam isi taraie picioarele

  6. #1286 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    De asta ma feresc de romani ca dracul de tamaie in orice inseamna mmo (si nu numai)..

  7. #1287 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    eu am impresia ca unii dintre voi chiar nu au nimic de lucru, eu unu nu imi mai bat capu si ma joc pt "fun" doar asta imi doresc. slujba am pe viatza din pacate, aici nu-mi trebuie sefi ca sa pot sa savurez un joc.
    reveniti cu picioarele pe pamanat!

  8. #1288 SP
    Member andreips3's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    eu am impresia ca unii dintre voi chiar nu au nimic de lucru, eu unu nu imi mai bat capu si ma joc pt "fun" doar asta imi doresc. slujba am pe viatza din pacate, aici nu-mi trebuie sefi ca sa pot sa savurez un joc.
    reveniti cu picioarele pe pamanat!
    Bine subliniat, hai sa ingropam securea razboiului. Asa ca atentie, vineri ne vedem la meci; fiti pe faza la ora 22:00.

  9. #1289 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Maine intru si eu sa vad care este situatia in teren!

  10. #1290 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    Eu am jocul de vineri si nu mi-a dat nimeni invite in clan pana acum lol
    Cred ca mai sunt destule persoane in situatia mea...
    in meniu apare ca ai invite. stii sa dai accept? sunt alti 4-5 pending...

  11. #1291 SP
    Member Solozaur's Avatar
    mda..sper maine cel ce face server sa fie mai cu bun simt, in seara asta a fost penal tare, cum sa joc eu cu reikko - amandoi noobi vs psycho si inca unu, ma uitat care..amandoi cu rang maxim ingineri, eu cu un amarat de smg contra 2xturete 2x roboti 2x inamici..ce fun!!

    si ii rog sa echilibram ei nimic, sa nu mai zic de acel urlat "politicos" cand s-a terminat harta..parca jucasera vs cei mai buni din lume, asa se bucurau.

    nu vreau sa ma cert cu nimeni dar in conditii de genul asta prefer sa joc cu necunoscuti de lvl apropiat

  12. #1292 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    Quote Originally Posted by GeoGcX View Post
    threadul asta s-a transformat intr-o MARE telenovela(forumnovela?). Cine preia controlul, divortul intre categoria radar si cea non radar, exilari, despartiri, impacari, drame!! Suntem mai ceva ca spaniolii Maaaria! Por que Mariia?? Dude just play the goddamn game cuz that's what it is
    Cei care vor anumite setari care nu se joaca in meciurile normale n-au decat sa joace counterstrike fara gravity sau un mod de hl2.
    Sunt deacord cu istrategi un clan leader nu poate dicta fara un microfon
    In legatura cu organizare nu iti trebuie mai mult de 4 oameni seriosi pentru tournaments ca majoritatea is ori 2v2 ori 4v4 cu setari default desigur.

  13. #1293 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    in meniu apare ca ai invite. stii sa dai accept? sunt alti 4-5 pending...
    si mie mi sa zis ca am primit si nu am gasit nimic,sau poate nu stiu eu
    astept atunciu sa mi se explice mai clar

  14. #1294 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    @monky: iti dau eu jocul one month daca vrei...fara obligatii
    @istrategie: nu e frumos ce faci, pe sanjuro il inteleg ca atat stie, dar tu? omul isi va lua headset
    @emptysilence: sa ti se explice cum dai accept in clan?
    @solozaur: termina single pe veteran si nu vei mai fi noob

  15. #1295 SP
    Member Vami's Avatar
    Oameni buni la ce badge deblochez STA14 rifle? La saboteur? sau tactician?

  16. #1296 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    @istrategie: nu e frumos ce faci, pe sanjuro il inteleg ca atat stie, dar tu? omul isi va lua headset
    Eu nu vreau sa invinuiesc pe nimeni pentru aceasta lipsa totala de interes, dar daca este clan leader trebuie sa indeplineasca anumite conditii. Daca nu pot vorbi cu el pot sa consider ca e un rus ceva.
    Rasko, macar intra si tu Killzone.com si pune banner-ul. Omul a muncit pentru el si e pacat sa ramana doar pe un forum!
    Killzone.com

  17. #1297 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    @monky: iti dau eu jocul one month daca vrei...fara obligatii
    Merci mult de oferta man. Dar incerc sa ma pun si eu pe picioare si sa-l achizitionez, pentru ca e un joc care nu trebuie sa-mi lipseasca din colectie
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    aici nu-mi trebuie sefi ca sa pot sa savurez un joc.
    Man, nu m-am referit la "sefi" care sa dea comenzi. Insa ma gandeam ca ati putea lua o mica lectie la organizarea pe Xbox 360, unde oameni ca Dj Mo, Grey, etc... preiau rolul de leaderi, si bine fac. Pentru ca altfel s-ar sta ore in sir sa se discute ce si cum, in loc sa se joace. Leader nu inseamna ca va fi cineva care sa va ordone ce sa faceti, ci va fi cineva cu net bun, cu mult timp liber, cu bun simt, care stie cum merge treaba si face jocurile cum trebuie. Tocmai pentru ca nu-ti doresti decat sa te distrezi ar trebui sa pui partea "grea" pe umerii cuiva care isi asuma niste responsabilitati, care se asigura ca invita pe cei din clan ingame atunci cand trebuie, care sa se ocupe de listele de friends, care sa se ocupe practic de organizare. Iar un pic de organizare nu strica niciodata...

    Anyway, a fost doar un sfat. Sorry for that... Bafta si enjoy the game !

  18. #1298 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Quote Originally Posted by quik_123 View Post
    Oameni buni la ce badge deblochez STA14 rifle? La saboteur? sau tactician?
    Saboteur

  19. #1299 SP
    Member psycho-07's Avatar
    Quote Originally Posted by Solozaur View Post
    mda..sper maine cel ce face server sa fie mai cu bun simt, in seara asta a fost penal tare, cum sa joc eu cu reikko - amandoi noobi vs psycho si inca unu, ma uitat care..amandoi cu rang maxim ingineri, eu cu un amarat de smg contra 2xturete 2x roboti 2x inamici..ce fun!!

    si ii rog sa echilibram ei nimic, sa nu mai zic de acel urlat "politicos" cand s-a terminat harta..parca jucasera vs cei mai buni din lume, asa se bucurau.

    nu vreau sa ma cert cu nimeni dar in conditii de genul asta prefer sa joc cu necunoscuti de lvl apropiat
    frate eu nu te pot auzi decat daca esti cu mine in echipa sau cand sunt jos si astept sa imi dea cine viata te pot auzi , atunci am facut jocu si ne-am strins multi si emptysandu , alexciprian , namelesfear, xtreme mai multi si am jucat cu straini , puteai sa imi dai un msg

  20. #1300 SP
    just me waches2's Avatar
    sincer jocu ma dezamagit la control ...ori sunt prea obisnuit cu bbc..dar totusi sa iti fuga arma asa in halu ala ..ma mir ca am dat vreo 46 de hd din 180 de kill

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 65 of 112 FirstFirst ... 15 55 63 64 65 66 67 75 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts