Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 187 of 452 FirstFirst ... 87 137 177 185 186 187 188 189 197 237 287 ... LastLast
Results 3,721 to 3,740 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #3721 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Pagina Produsului Cand o sa fie in stoc?

  2. #3722 SP
    Banned GhostyAbudy's Avatar
    Daca am comandat acum 3 minute GTA 4 primesc varianta standard sau platinium ?

  3. #3723 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by Solozaur View Post
    Am facut un preorder ptr Model of Honor PC, am primit codul ptr beta dar nu am fost sunat ptr confirmare, cand apare jocul o sa vina direct spre mine sau o sa fiu sunat pentru confirmare?
    Cand o sa il aiba in stoc si pot sa il trimita atunci suna clientii pentru a confirma daca mai doresc produsul.

  4. #3724 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Solozaur View Post
    Am facut un preorder ptr Model of Honor PC, am primit codul ptr beta dar nu am fost sunat ptr confirmare, cand apare jocul o sa vina direct spre mine sau o sa fiu sunat pentru confirmare?
    Am schimbat un pic procedura in sensul ca sunam cu putin timp inainte de lansare, cand avem jocul in stoc. Nu mai sunam cand s-a facut precomanda, mailul primit inseamna confirmarea inregistrarii acesteia.

  5. #3725 SP
    Banned GhostyAbudy's Avatar
    Iti multumesc pentru raspunsul intrebarii postate in urma cu 2 posturi mai sus. Va asigur ca n-o sa va mai deranjez plasand vreo comanda respectiv vreo precomanda.

  6. #3726 SP
    Member tudort's Avatar
    Nu cred ca RvsS se ocupa cu distributia stocului , vei fi contactat telefonic si atunci afli ce a ramas in stoc !

  7. #3727 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by GhostyAbudy View Post
    Daca am comandat acum 3 minute GTA 4 primesc varianta standard sau platinium ?
    Salut,

    te vom contacta telefonic pentru confirmarea telefonica a comenzii. Daca ai comandat varianta standard si mai este stoc, atunci se va trimite varianta standard. Daca nu mai este in stoc, iti vom propune varianta platinum si daca o doresti pe aceea, se va trimite aceea.

    ---------- Post added 02-07-2010 at 12:02 PM ----------

    Quote Originally Posted by GhostyAbudy View Post
    Iti multumesc pentru raspunsul intrebarii postate in urma cu 2 posturi mai sus. Va asigur ca n-o sa va mai deranjez plasand vreo comanda respectiv vreo precomanda.
    Scuze, n-am inteles acest post.

    ---------- Post added 02-07-2010 at 12:02 PM ----------

    Quote Originally Posted by Muthu Raoul View Post
    Pagina Produsului Cand o sa fie in stoc?
    Ma tem ca nu va mai reveni foarte curand. Nu am o data exacta in acest moment.

  8. #3728 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Razvane am facut comanada de Prototype. Nu am primit mail de confirmare. Trebuie sa ma ingrijorez?

  9. #3729 SP
    Member klausn's Avatar
    Salut,un prieten,si-a mai cumparat de pe GameShop una alta,si mi-a spus,ca daca esti membru CG,transportul este gratuit. Este posibil?
    Si in legatura cu acel discount,cum il obtin?

  10. #3730 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Membru GameShop esti daca faci o comanda de peste 279.9 RON. Transport gratuit primesti la orice produs de peste 29,9 RON (atat timp cat esti membru) si ai 10% reducere la anumite produse. Toate aceste lucruri sunt posibile cu ajutorul card-ului de membru pe care este scris un cod (o sa il primesti in colet daca comanzi peste cat am zis mai sus)

    Daca am gresit sau am uitat ceva nu ma supar sa ma corectati sau sa adaugati.

    Ce avantaje am daca intru in Clubul GameShop.ro ?
    Avantajele pentru membrii GameShop.ro sunt
    10% REDUCERE la orice comanda* de pe www.gameshop.ro. PE VIATA!
    TRANSPORT GRATUIT la orice comanda de peste 29,9 lei! PE VIATA!
    PRIORITATE ABSOLUTĂ la toate precomenzile.PE VIAŢĂ!
    PROMOŢII speciale exclusive pentru membrii Clubului GameShop.ro!

  11. #3731 SP
    Member tudort's Avatar
    Quote Originally Posted by Jumper View Post
    Salut,un prieten,si-a mai cumparat de pe GameShop una alta,si mi-a spus,ca daca esti membru CG,transportul este gratuit. Este posibil?
    Si in legatura cu acel discount,cum il obtin?
    Si toti care avem cont pe consolegames avem reducere . Codul e afisat intr-o reclama pe prima pagina(in partea stanga). Spor la cumparat !

  12. #3732 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Cu codul de pe prima pagina de pe Console Games | Totul despre jocuri PS2, PS3, PSP, XBOX, XBOX 360, Wii, DS & Retro , adica forumul in cauza , ai reducere 15 % unde exista reducere pentru membrii si transport gratuit la toate comenzile , fie ele si de 5 lei ... Ideea e ca intai de toate sa te loghezi , si dup-aia de-abia sa pui ceea ce vrei in cos , ca atunci cand vei vizualiza cosul sa-ti apara si un camp unde sa introduci codul de membru Gameshop , adica codul despre care spuneam la inceput .

  13. #3733 SP
    Member klausn's Avatar
    am inteles,mai am o intrebare,pe email,imi vin mesajele cand cineva posteaza,stiti voi,reply to this...,cum scap de chetia asta? Am incercat de la setari profil,dar nu reusesc.

  14. #3734 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Quote Originally Posted by Jumper View Post
    am inteles,mai am o intrebare,pe email,imi vin mesajele cand cineva posteaza,stiti voi,reply to this...,cum scap de chetia asta? Am incercat de la setari profil,dar nu reusesc.
    La "Messaging & Notification" cauta "Default Thread Subscription Mode" si schimba optiunea din "Instant email notification" in "No email notification".

    ---------- Post added 05-07-2010 at 10:37 AM ----------

    Quote Originally Posted by cristi-dinu View Post
    Razvane am facut comanada de Prototype. Nu am primit mail de confirmare. Trebuie sa ma ingrijorez?
    Nu mai conteaza. Tocmai am primit telefon de confirmare.

  15. #3735 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    @RvsS: salutare, m-ar interesa asta, insa pretul mi se pare... disproportionat Vreo sansa de reducere?

  16. #3736 SP
    Member klausn's Avatar
    Am modificat in No email notification,si inca tot primesc,ce pot face?

  17. #3737 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by Jumper View Post
    Am modificat in No email notification,si inca tot primesc,ce pot face?
    User CP -> Edit Options -> Messaging & Notification iar aici, la Default Thread Subscription Mode, alegi No Email Notification dupa care in partea de jos a paginii alegi "Save Changes".

    L.E.: abia acum am vazut ca a raspuns cristi-dinu acelasi lucru. Important este sa alegi in User CP, nu la "subscribed threads". Daca ai deja "subscribed threads", bifeaza-le pe cele in dreptul carora apare "instant" si modifica in "no notification" sau "delete subscription".

  18. #3738 SP
    Member klausn's Avatar
    Am facut exact asa,dar inca continui sa primesc

  19. #3739 SP
    Member tudort's Avatar
    Quote Originally Posted by Jumper View Post
    Am facut exact asa,dar inca continui sa primesc
    Cum esti in forum logat, pe panoul de portaluri "home,forum , bazar, etc." gasesti User CP. Dai pe sageata si dai SUBSCRIBED THREADS. Acolo o sa vezi threadurile la care esti abonat. Le selectezi pe toate(bifezi casutele) si sub casute ai tot un meniu de select(selected threads>move to folder). Dai acolo si alegi delete. Apoi apesi Go ! Bafta !

  20. #3740 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Razvan, vreo idee cand apare xbox-ul la precomanda.. dau raite pe site continuu si nimic inca..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts