Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 235 of 452 FirstFirst ... 135 185 225 233 234 235 236 237 245 285 335 ... LastLast
Results 4,681 to 4,700 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #4681 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mah omule. NU stiu daca te-ai prins, dar lumea nu se invarte in jurul tau si mai ales in jurul CoD BO. Nu este o zi cu nimic speciala. Este DOAR MARTI.

  2. #4682 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Nu mai sunati mai la FanCourier pentru ca o faceti degeaba.

  3. #4683 SP
    Banned iOWNconsoleFAGS's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Mah omule. NU stiu daca te-ai prins, dar lumea nu se invarte in jurul tau si mai ales in jurul CoD BO. Nu este o zi cu nimic speciala. Este DOAR MARTI.
    "Mah omule". Nu stiu daca te-ai prins, dar astazi se lanseaza COD BO, un joc asteptat de FOARTE MULTA LUME. Macar sa inceapa si ei programul de la 9, asa cum se lauda pe site si sa raspunda la telefoane.. sa stim si noi daca au trimis jocul sau mergem si il cautam in Diverta..

    Quote Originally Posted by gameshop
    b) Puteti face comanda la telefon 0374200395 in intervalul luni-vineri 9:00-17:00.
    Hmm ????

  4. #4684 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Wow... rili ? in cazul asta, imi cer mii de scuze. Chiar nu stiam. Daca stiam, veneam de la 4 dim la munca, doar ca sa scap pe la 12-1, exact la timp sa ajung acasa si sa-mi vina si jocul.

  5. #4685 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Hai ca ma mut si eu pe threadul asta ca devine interesant

  6. #4686 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    bai voi mai si cititi sau postati doar aiurea de dragul de a o face?

    1. NU EXISTA AWB.
    2. NU MAI SUNATI LA FANCURIER CA NU E CONCLUDENT CEEA CE VA SPUNE DE ACOLO.

    3. ASTEPTATI MACAR PANA LA PRANZ INAINTE SA SARITI DE CUR IN SUS. E DE ABIA ORA 10.

    daca te referi la mine, te rog calmeaza-te. Nu prea ai cum sa stii de unde am aflat eu ca nu imi ajunge azi pachetul.

  7. #4687 SP
    Banned iOWNconsoleFAGS's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Wow... rili ? in cazul asta, imi cer mii de scuze. Chiar nu stiam. Daca stiam, veneam de la 4 dim la munca, doar ca sa scap pe la 12-1, exact la timp sa ajung acasa si sa-mi vina si jocul.
    Putin ma intereseaza ce faci tu, problema in momentul de fata e ca GameShop nu s-a tinut de promisiune si nu a trimis jocurile. Cel putin asta cred pana cand imi vor raspunde la telefon.. atunci cand vor incepe ei programul.. pe la 13-14

  8. #4688 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Salut,

    Din pacate, am fost informat de catre depozit ca s-au terminat comenzile foarte tarziu seara si nu au plecat cu Fan Courier.

    Imi pare foarte rau, comenzile pleaca azi si ajung maine.

    In acest moment facem sesizari catre cei care ne asigura depozitul.

    Intelegem 100% ca nu este ok ce se intampla. Cine doreste sa refuze maine coletul - este ok, rog refuzati si ajunge din nou la noi. Daca totusi doriti sa il primiti maine (cu 1 zi intarziere) - ne vom gandi la masuri compensatorii pentru dumneavoastra pentru aceasta intarziere.

  9. #4689 SP
    Member Cata96's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata96 View Post
    am vorbit cu fan curier si a zis ca nu exista nici un colet pe adresa mea.......
    ai putea verifica?
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    iOWNconsoleFAGS - te rog da-mi un PM cu adresa ta de email pentru a verifica comanda. Fan Courier nu verifica dupa numele dumneavoastra, in general verifica dupa nr. AWB. In acest moment nu s-a actualizat sistemul Fan Courier si nu am numere de AWB.
    Ce e aici?
    frate...............
    eu doresc sa se verifice asta de la 9:30 si ce? (****)

  10. #4690 SP
    Member maweryck's Avatar
    Mda ...chiar cred ca nu au trimis coletele . Si la mine este exact aceeasi situatie la Fan Courier : "Prietene , astazi nu ai nici un colet " .Pana acum nu am avut nici o problema cu Fan Courier-ul si sunt convins ca nu e de la ei
    Ce mi se pare cel mai urat sau cel mai aiurea este atitudinea
    Razvan care posteaza aici sunt convins ca stie ce inseamna la un Call of Duty sa dai o data si sa nu o respecti (te linseaza lumea pe strada )
    1. Ei sigur stiau de ieri ca nu ajung azi coletele sau chiar de mai demult in functie de cand le-au trimis . De ce nu a intrat cineva aici pe threadul asta sa spuna :" ba prostilor vedeti-va de programul vostru ca vine peste 1-2 zile "
    2. Daca tot stiau ca or sa existe ceva probleme de ce n u au trimis pe cineva la serviciu sa raspunda la telefon sa le spuna oamenilor despre ce e vb .

    Eu am sa le dau mai mult de 6 mil si mi-am incurcat si tot programul .Frumos era sa ne anunte cineva ca exista macar o posibilitate sa nu ajunga azi sau daca nu SA RASPUNDA LA TELEFON

    Daca gresesc eu imi cer scuze

  11. #4691 SP
    Member Cata96's Avatar
    Quote Originally Posted by maweryck View Post
    Mda ...chiar cred ca nu au trimis coletele . Si la mine este exact aceeasi situatie la Fan Courier : "Prietene , astazi nu ai nici un colet " .Pana acum nu am avut nici o problema cu Fan Courier-ul si sunt convins ca nu e de la ei
    Ce mi se pare cel mai urat sau cel mai aiurea este atitudinea
    Razvan care posteaza aici sunt convins ca stie ce inseamna la un Call of Duty sa dai o data si sa nu o respecti (te linseaza lumea pe strada )
    1. Ei sigur stiau de ieri ca nu ajung azi coletele sau chiar de mai demult in functie de cand le-au trimis . De ce nu a intrat cineva aici pe threadul asta sa spuna :" ba prostilor vedeti-va de programul vostru ca vine peste 1-2 zile "
    2. Daca tot stiau ca or sa existe ceva probleme de ce n u au trimis pe cineva la serviciu sa raspunda la telefon sa le spuna oamenilor despre ce e vb .

    Eu am sa le dau mai mult de 6 mil si mi-am incurcat si tot programul .Frumos era sa ne anunte cineva ca exista macar o posibilitate sa nu ajunga azi sau daca nu SA RASPUNDA LA TELEFON

    Daca gresesc eu imi cer scuze
    La fel si la mine comanda mare dar produse CUCU...

  12. #4692 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    maweryck - da, s-a lucrat pana ieri la 22:30 si din pacate Fan Courier nu a mai putut prelua.
    Ma tem ca maine va ajunge acest pachet la dumneavoastra.

    ---------- Post added 09-11-2010 at 10:41 AM ----------

    Cata96 - maine va ajunge la dumneavoastra.

  13. #4693 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    eu zic sa incetati totusi ca nu e problema de la gameshop, spun asta pentru ca stiu cat de inapt e fan courier-ul cand e vorba de multe colete. garantat sunt de ordinul miilor.

    eu zic sa nu mai aruncati dart-uri in toate directiile si sa asteptati totusi. nu aveti de unde stii ce s-a intamplat.

  14. #4694 SP
    Member maweryck's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    maweryck - da, s-a lucrat pana ieri la 22:30 si din pacate Fan Courier nu a mai putut prelua.
    Ma tem ca maine va ajunge acest pachet la dumneavoastra.

    ---------- Post added 09-11-2010 at 10:41 AM ----------

    Cata96 - maine va ajunge la dumneavoastra.

    mda....era sa mai zic si o prostie ...

  15. #4695 SP
    Member Cata96's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    maweryck - da, s-a lucrat pana ieri la 22:30 si din pacate Fan Courier nu a mai putut prelua.
    Ma tem ca maine va ajunge acest pachet la dumneavoastra.

    ---------- Post added 09-11-2010 at 10:41 AM ----------

    Cata96 - maine va ajunge la dumneavoastra.
    as putea in loc de 3 jocuri sa imi iau unu acum din magazin si inca 2 de la voi?

  16. #4696 SP
    Member maweryck's Avatar
    Quote Originally Posted by rulzmaker View Post
    eu zic sa incetati totusi ca nu e problema de la gameshop, spun asta pentru ca stiu cat de inapt e fan courier-ul cand e vorba de multe colete. garantat sunt de ordinul miilor.

    eu zic sa nu mai aruncati dart-uri in toate directiile si sa asteptati totusi. nu aveti de unde stii ce s-a intamplat.


    Nu eu am zis :" stai linistit ca nu o sa fie nici o problema , ajunge marti 09.11.2010 "

  17. #4697 SP
    Banned iOWNconsoleFAGS's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    maweryck - da, s-a lucrat pana ieri la 22:30 si din pacate Fan Courier nu a mai putut prelua.
    Ma tem ca maine va ajunge acest pachet la dumneavoastra.

    ---------- Post added 09-11-2010 at 10:41 AM ----------

    Cata96 - maine va ajunge la dumneavoastra.

    Asta e nesimtire pe fata, sincer iti spun, fara suparare. Puteti trimite coletul ca eu NU il mai primesc.. il primeam azi.. asa cum era stabilit, nu maine, voi comanda din alta parte! Nu stiu de ce am avut eu incredere in magazinul vostru, avand in vedere ca de obicei trimtieti jocurile cu intarziere, uneori chiar si o saptamana intarziere.. ma gandeam ca poate ceva totusi s-a schimbat, dar se pare ca nu. Ultima data cand mai dau comanda prin voi

  18. #4698 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Nasol...

    Dar nu ma deranjeaza deloc. Eu vreau sa-mi ajunga inainte de week-end. Lucru care se va intampla.

  19. #4699 SP
    Member Cata96's Avatar
    Quote Originally Posted by fps marius View Post
    nasol...
    putin spusssssssssssssssssssssssssssssssssssss.......... .........**********************......

  20. #4700 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Urat e ca nici nu s-a anuntat in prealabil sau sa se fi luat o masura in legatura cu asta (sa incepeti livrarea catre Fan Courier de vineri, or sth). Ma rog, totusi, bine ca nu e o intarziere mai mare.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts