Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 236 of 452 FirstFirst ... 136 186 226 234 235 236 237 238 246 286 336 ... LastLast
Results 4,701 to 4,720 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #4701 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    il aveti in stoc de saptamana trecuta si de abia aseara la 22:30 v-ati gandit sa le trimiteti?

    wow... chiar sunt curios ce masuri compensatorii scoateti

  2. #4702 SP
    Banned iOWNconsoleFAGS's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Urat e ca nici nu s-a anuntat in prealabil sau sa se fi luat o masura in legatura cu asta (sa incepeti livrarea catre Fan Courier de vineri, or sth). Ma rog, totusi, bine ca nu e o intarziere mai mare.
    Mai poti avea incredere in ei dupa chestia asta ? Nu stiu cum sincer..
    Acum daca aveam comanda de la PC GARAGE, jocul era deja la mine, SI MAI IEFTIN SI LA TIMP

  3. #4703 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    maweryck - ai perfecta dreptate. Noi lucram cu o companie de logistica (care se ocupa de tot depozitul nostru) a lucrat foarte tarziu noaptea aseara, dar din pacate Fan Courier nu a mai putut prelua aseara. Nu am aflat mai devreme pentru ca ieri noapte inca se lucra la comenzi.

  4. #4704 SP
    Banned I_Fabian_I's Avatar
    Ultima data cand mai dau comanda prin voi

  5. #4705 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    SirAndrew - se proceseaza toate comenzile si se trimit odata. Au fost foarte multe si s-au procesat intr-un timp lung (cateva zile), dar din pacate nu s-au putut trimite ieri.

  6. #4706 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    il aveti in stoc de saptamana trecuta si de abia aseara la 22:30 v-ati gandit sa le trimiteti?
    Eh.. Uite asta mi se pare ne-sim-ti-re!

  7. #4707 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    iOWNconsoleFAGS - ai dreptate. Jocul se poate achizitiona de la partenerii nostri (magazine de retail) sau partenerii nostri online.
    Daca nu mai doresti sa primesti coletul te rog sa il refuzi cand va veni prin Fan Courier. Ne cerem scuze pentru aceasta problema.

  8. #4708 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Wow, nasol tare. Are totusi dreptate SirAndrew, firma de logistica ar trebui sa ia niste masuri compensatorii, macar la cei care au comenzi mari cum sunt eu.

  9. #4709 SP
    Member Cata96's Avatar
    bravo desteptilor........las ca asa ca sa avem jocu inainte sau la lansare trebuie sa dam acum cu 50 lei in plus dar no... Am zis si eu ca imi vine cu o zi inaite sau macar in ziua lansarii ..............un magazin de ca*at

  10. #4710 SP
    Banned I_Fabian_I's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata96 View Post
    bravo desteptilor........las ca asa ca sa avem jocu inainte sau la lansare trebuie sa dam acum cu 50 lei in plus dar no... Am zis si eu ca imi vine cu o zi inaite sau macar in ziua lansarii ..............un magazin de ca*at
    bravo

  11. #4711 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Cata96 e asa nervos ca si-a luat "liber" azi de la scoala ca sa joace Black Ops.
    Dar nu are Black Ops lol

  12. #4712 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Alo gradinita..mai usor cu injuriile.

  13. #4713 SP
    Banned iOWNconsoleFAGS's Avatar
    Quote Originally Posted by FPS Marius View Post
    Cata96 e asa nervos ca si-a luat "liber" azi de la scoala ca sa joace Black Ops.
    Dar nu are Black Ops lol
    Nu e amuzant deloc, nu stiu de ce tie ti se pare. Acum trebuie sa mergem in magazinele retail care ca prin minune au primit jocul, si sa dam 50 ron in plus.

    MISTO MARKETING STUNT GAMESHOP!

    HMMM, cum sa ii facem pe acesti fraieri sa plateasca 50 ron in plus ? DA, STIU!!!! Nu le trimitem jocul si le spunem ca il pot gasi in magazinele retail! Strategia perfecta..

  14. #4714 SP
    Member Harilip's Avatar
    fara suparare
    it's just a game...
    si in plus acum nu poti face nimic.
    s-a intamplat si gata

  15. #4715 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Nu mai poti astepta o zi?
    Si nu mi se pare amuzant. E Extrm de amuzant!

    Ps- 70 Ron in plus. Sau 30 de Ron in plus in caz ca nu ai folosit codul de membru.

  16. #4716 SP
    Banned iOWNconsoleFAGS's Avatar
    Quote Originally Posted by Harilip View Post
    fara suparare
    it's just a game...
    si in plus acum nu poti face nimic.
    s-a intamplat si gata

    Nu e vorba de joc, e vorba de cum se pune problema la acest magazin online. Promisiuni cu carul, am intrebat la telefon cand am confirmat.. sigur Marti vine ? Sau intarzie ? DA, marti e 100% la dvs. Dar uite ca nu e.. si acum sunt obligat sa caut jocul si sa platesc in plus.. pentru ce ? PENTRU NIMIC

  17. #4717 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Quote Originally Posted by iOWNconsoleFAGS View Post
    Nu e amuzant deloc, nu stiu de ce tie ti se pare. Acum trebuie sa mergem in magazinele retail care ca prin minune au primit jocul, si sa dam 50 ron in plus.

    MISTO MARKETING STUNT GAMESHOP!

    HMMM, cum sa ii facem pe acesti fraieri sa plateasca 50 ron in plus ? DA, STIU!!!! Nu le trimitem jocul si le spunem ca il pot gasi in magazinele retail! Strategia perfecta..
    Omule, calmeaza-te.

  18. #4718 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    In atentia clientilor care au comandat Call of Duty si nu il pot primi astazi:

    Sunt 2 variante:
    1. Daca mai doriti sa primiti pachetul maine - va rog sa il acceptati prin Fan Courier. Vom lua in considerare masuri compensatorii pentru dumneavoastra (probabil o reducere la viitoarele comenzi - va fi decis in scurt timp)/

    2. Daca aveti in apropiere un magazin de retail dintre partenerii nostri (Altex, Domo, Media Galaxy, Carrefour, Auchan, Diverta, Real) il puteti achizitiona de acolo. Va rugam sa ne trimiteti prin email bonul scanat (fotografiat) si va vom oferi diferenta de pret intre ce ati achizitionat din magazin si pretul din precomanda dumneavoastra. Aceasta diferenta se va oferi sub forma de reducere la urmatoarea comanda.

    Astfel, puteti avea jocul azi si la pretul din precomanda. Nu este cea mai buna solutie pentru ca intr-adevar este nevoie sa va deplasati la un magazin, dar este tot ce putem face astazi din pacate.

  19. #4719 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by iOWNconsoleFAGS View Post
    Nu e amuzant deloc, nu stiu de ce tie ti se pare. Acum trebuie sa mergem in magazinele retail care ca prin minune au primit jocul, si sa dam 50 ron in plus.

    MISTO MARKETING STUNT GAMESHOP!

    HMMM, cum sa ii facem pe acesti fraieri sa plateasca 50 ron in plus ? DA, STIU!!!! Nu le trimitem jocul si le spunem ca il pot gasi in magazinele retail! Strategia perfecta..
    TU cine esti ? de unde-ai mai aparut ? ai venit aici sa faci scandal ? s-a intamplat. big deal. get over it. Repet. Nu tot universul se invarte in jurul BO si mai ales al tau. Spre deosebire de anii trecuti, cand jocul ajungea in RO la diferente destul de mari (2-3 saptamani) acum e deja aici. E vorba de 1 zi nu 100. Daca vrei jocul mai repede, ia-l din alta parte sau modeaza-ti consola. Nu ne mai plictisii pe noi cu povestile tale

  20. #4720 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    iOWNconsoleFAGS - da, ai dreptate. Te rog cumpara jocul din magazin daca ai unul in apropiere si dupa ce ne trimiti bonul scanat iti vom oferi diferenta de pret intre cat ai platit si cat aveai in precomanda ca si discount de la urmatoarea comanda. Astfel, poti avea jocul azi (nu maine) si la pretul din precomanda. Ne cerem scuze pentru intarziere.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts