Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 167 of 381 FirstFirst ... 67 117 157 165 166 167 168 169 177 217 267 ... LastLast
Results 3,321 to 3,340 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #3321 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Si ce o sa faca banca, o sa le trimita jocul ei inapoi???

  2. #3322 SP
    Junior Member buletin's Avatar
    salut ! cine face comenzi pe aici si ii din bucuresti ? si ar putea sa comande o maneta de xbox 360 wireless sau pe fir, nu conteaza + Mortal Kombat pm me

  3. #3323 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar

  4. #3324 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    am 2 coduri ptr Zavvi si TheHUT de cate 10% fiecare.PM

  5. #3325 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Salut. Ai PM-ul plin Am eu nevoie de codul pentru Zavvi sa cumpar Dark Souls. Mersi.

  6. #3326 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    GamesTracker - Tracking Gaming Prices, News and Reviews around the web ... price.ro pentru uk, us, ce tara vreti voi Va si anunta daca pretul scade sub cat vreti voi !

  7. #3327 SP
    Junior Member Torinezu's Avatar
    am facut comanda de pe the hut la AC brotherhood imi zice dispach date 11/01/12,azi suntem in 12/01/12 varza

  8. #3328 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Vezi ca am postat si eu despre asta pe pagina anterioara. Deja devine obisnuinta la zavvi. Dar cum shopto au facut shippingul 9 lire, raman cam singurii utilizabili deci ne multumim cu ce avem

    Daca are cineva un voucher pt zavvi va rog frumos un PM Mersi

  9. #3329 SP
    Junior Member Torinezu's Avatar
    dar se va trimite pana la urma?

  10. #3330 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Dar cum shopto au facut shippingul 9 lire
    Cand am vazut ce ai scris m-am speriat, cand m-am uitat si eu pe Shopto am ramas masca.

  11. #3331 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Trebuie sa fie o greseala, e 9 Lire la With Tracking, ar trebui sa ofere in continuare si No Tracking (care acum a disparut).

  12. #3332 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Este posibil sa fie o greseala, azi am dat preorder la un joc, urmat de un cancel preorder bineinteles avand in vedere pretul transportului, iar cand a trebuit sa confirm mi'a aparut pretul jocului + 3 lire ( Without tracking).

  13. #3333 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Si la mine. Ce ma tine in schimb legat de astfel de site'uri sunt preturile de nimic.


    Edit : "de astfel de site'uri". Ce urat a sunat. Nu am absolut nimic sa ii reprosez lui Zavvi in afara de timpul in care trebuie sa astept.
    Attached Images Attached Images zavvi.jpg

  14. #3334 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Eu am asteptat aproape 2 saptamani sa imi trimita un joc, mi'au tot trimis mailuri in care isi cereau scuze, dar orice are o limita asa ca am dat cancel order.

  15. #3335 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by Zero View Post
    Este posibil sa fie o greseala, azi am dat preorder la un joc, urmat de un cancel preorder bineinteles avand in vedere pretul transportului, iar cand a trebuit sa confirm mi'a aparut pretul jocului + 3 lire ( Without tracking).
    Nu e nicio greseala. Daca ai facut preorder pe pretul vechi de shipping ramane asa. Dar ia incearca acum sa faci preorder nou la acelasi produs.

  16. #3336 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Mi se pare mie sau si-au mai imbunatatit baietii de la zavvi/hut timpii de livrare? Am avut un joc plecat luni si ajuns ieri si un blu-ray plecat marti si ajuns azi.. ambele venite din Guernesey

    Referitor la dispatch.. nu prea respecta ei estimated dateu ala, dar daca o sa continue sa-mi ajunga produsele de la ei in trei zile lucratoare cu o lira transport.. n-am ce sa le reprosez.

  17. #3337 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Vezi...ai scris cuvantul magic: Guernesey!!
    Cine are norocul sa i se faca despatch de acolo, le primeste in 3 zile...de oriunde altundeva: 2 saptamani!

  18. #3338 SP
    Junior Member Torinezu's Avatar
    la mine dispach date 11/01/12 mi-au trimis azi mail ca le pare rau pentru intarziere.

  19. #3339 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Quote Originally Posted by Firezu View Post
    Si la mine. Ce ma tine in schimb legat de astfel de site'uri sunt preturile de nimic.


    Edit : "de astfel de site'uri". Ce urat a sunat. Nu am absolut nimic sa ii reprosez lui Zavvi in afara de timpul in care trebuie sa astept.

    S'a rezolvat. 3 zile intarziere.

  20. #3340 SP
    Member shaqkers's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Vezi...ai scris cuvantul magic: Guernesey!!
    Cine are norocul sa i se faca despatch de acolo, le primeste in 3 zile...de oriunde altundeva: 2 saptamani!
    nu vreau sa te contrazic ,dar eu am primit o comanda in 3 zile si scria pe plic suedia

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts