Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 67 of 381 FirstFirst ... 17 57 65 66 67 68 69 77 117 167 ... LastLast
Results 1,321 to 1,340 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #1321 SP
    Member klausn's Avatar
    Pai hai sa zicem 600 lei,atat am vazut nou in magazin.
    Insa,modelul doresc sa mi-l recomandati voi,care lucra mai bine.

  2. #1322 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Jumper View Post
    Pai hai sa zicem 600 lei,atat am vazut nou in magazin.
    Insa,modelul doresc sa mi-l recomandati voi,care lucra mai bine.
    De curiozitate, unde ai vazut PSP la pretul asta? Si cand?
    Daca il vrei nou ai 2 variante: PSP 3004 sau PSP Go. PSP Go iti depaseste insa bugetul, deci singura varianta ramasa este PSP 3000. Oricum ambele au aceeasi functionalitate, doar ca Go n-are UMD.

  3. #1323 SP
    Junior Member Sali3ri's Avatar
    Cu card ING Student, merge sa comand de pe Amazon UK? Multumesc.

  4. #1324 SP
    Member FailedAngel's Avatar
    Sorry, your payment has not been authorised by your card issuer. Please check your details and try again.
    If you continue to have problems you may wish to contact your payment card issuer.
    Alternatively, please try a different payment card.

    Am si eu o problema, cand dau " Place Order " pe zavvi imi da eroarea de mai sus. Nu stiu cum sta treaba, asta fiind prima mea comanda de pe un site din afara RO. Poate ma puteti ajuta voi...

  5. #1325 SP
    Member klausn's Avatar
    ExACT,dar EXACT asa mi s-a intamplat mie cu cardul.
    Sincer,am renuntat,nu aveam chef sa probez diferite metode...
    Sunt curios si eu de raspuns.

  6. #1326 SP
    Member FailedAngel's Avatar
    Quote Originally Posted by FailedAngel View Post
    Sorry, your payment has not been authorised by your card issuer. Please check your details and try again.
    If you continue to have problems you may wish to contact your payment card issuer.
    Alternatively, please try a different payment card.
    Haideti ma baieti, nu stie nimeni o rezolvare la problema de mai sus? Am folosit un card Mastercard de la BRD, si un VISA Electron de la IGN, la fiecare imi da eroarea de mai sus .

  7. #1327 SP
    Manager paul's Avatar
    Vorbeste cu cei de la banca, poate nu e activat 3D Secure pentru platile online. Daca e alteva te lamuresc ei si rezolvi pana la urma.

  8. #1328 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    cardul acela nu poate fi folosit extern. suni la carduri si rezolva ei dupa ce le explici ce vrei sa faci

  9. #1329 SP
    Member FailedAngel's Avatar
    Trebuie neaparat sa ma duc la banca cu cardul, sau pot mai simplu sa vorbesc cu ei la telefon si sa le zic problema?

  10. #1330 SP
    Senior Member tray's Avatar
    come on , pana acum rezolvai de 15 ori. Suni si intreaba, ce te costa.

  11. #1331 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    au call center la carduri. asa rezolvi problemele. eu am sunat si la 12 noaptea

    vb lui tray pana acum rezolvai demult

  12. #1332 SP
    Banned GhostyAbudy's Avatar
    Ce card imi recomandati pentru plati online ? Unu care sa fie acceptat pe cat mai multe site-uri.

  13. #1333 SP
    Member richardm27's Avatar
    Visa Electron de la ING, dar in momentul in care-l faci explica-le la ce vrei sa-l folosesti.

  14. #1334 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...am cumpărat, pe data de 7 (iulie), de pe zavvi.com (eu �i zic suami salami la site - deci am cumpărat de pe suami salami) două jocuri și nici azi nu mi-au ajuns.

    Presimt cum se repeta istoria cu thehut.com - (Soulcalibur IV) joc ce nu mi-a ajuns niciodată (am scris toată aventura �n acest topic, anul trecut)- c-am văzut că seamănă tare mult site-urile.

    Asta nu-i deloc normal, av�nd �n vedere că de pe alte site-uri �mi ajung jocurile �n maxim 4 zile. MAXIM am zis.

    *site-urile Japoneze (din Asia �n general) nu intră �n calcul. Ele sunt excepție.

  15. #1335 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Din cate intelesesem eu , zawi si coliba sunt frati , coliba fiind gen outlet , iar zawi premium

  16. #1336 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    deci e asa de greu sa luam de pe zavvi? pt k preturile alora sunt mai mici decat oriunde in alta parte!
    *facepalm*

  17. #1337 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Eu, deocamdată, nu zic nimic rău. Mai aștept o săptăm�nă. Dar dacă n-ajung jocurile și iar trebuie să trec prin faza cu scrisoarea pe propria răspundere bla blasida (care culmea...aia ajunge �n 2-3 zile la mine dar jocurile nu)...și toată mascarada aia...mă &*^$&*#$ pe ei de amatori.

  18. #1338 SP
    Member richardm27's Avatar
    Eu astept FF XIII de pe 24.06, dupa 15 zile lucratoare le-am dat mail sa-i intreb de "sanatate" si mi-au zis sa mai astept inca 15 zile dupa care or sa ma bage in seama....deocamdata fac ca ei si pe urma calare ca nu mai e de gluma !
    Oricum am ajuns la concluzia ca mai degraba dau niste lire in plus pentru tracking decat sa mai am experiente de astea !

  19. #1339 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by Ovidiu View Post
    Din cate intelesesem eu , zawi si coliba sunt frati , coliba fiind gen outlet , iar zawi premium
    True. Am luat mai demult de pe eBay de la zavvi_outlet si cand le-am trimis un mesaj sa intreb o chestie mi-a venit reply de la the_hut Deci Ovidiu e spot on.

    In rest, eu am luat deja de vreo 15 ori de la baieti /zavvi/ si n-am avut probleme. Majoritatea comenzilor au ajuns in 3-7 zile lucratoare si un singur blu-ray in vreo 14. Singurul incident daca ii pot spune asa a fost cu un game guide care nu a mai ajuns deloc, le-am dat mesaj dupa 28 de zile lucratoare sau cat e termenu maxim de asteptare si mi-au dat refund fara niciun alt comentariu.

    In mod cert sunt mai amatori ca ShopTo sau power userii de pe eBay, dar eu as zice ca, in esenta, sunt baieti buni

  20. #1340 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Ovidiu View Post
    Din cate intelesesem eu , zawi si coliba sunt frati , coliba fiind gen outlet , iar zawi premium
    Quote Originally Posted by boga View Post
    True. Am luat mai demult de pe eBay de la zavvi_outlet si cand le-am trimis un mesaj sa intreb o chestie mi-a venit reply de la the_hut Deci Ovidiu e spot on.
    Fain. Deci �mi pot lua adio de la jocuri.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 67 of 381 FirstFirst ... 17 57 65 66 67 68 69 77 117 167 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts