Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 66 of 381 FirstFirst ... 16 56 64 65 66 67 68 76 116 166 ... LastLast
Results 1,301 to 1,320 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #1301 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Pay-Pal la pre-order pe ShopTo. Enjoy !

  2. #1302 SP
    Member Geonebun's Avatar
    Sal , mi am dat si eu o comanda la TheHut.com la cateva jocuri de ps3 acum vreo 6 zile si mi au zis despatched la comanda dar nu am primit factura pe mail dar banii de pe card i au luat , in fine.Cum fac sa intru in posesia jocurilor ca nu am mai luat de la ei pana acum , le aduce postasul acasa sau tre sa ma duc eu la posta ?

  3. #1303 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by Ken View Post
    Sal , mi am dat si eu o comanda la TheHut.com la cateva jocuri de ps3 acum vreo 6 zile si mi au zis despatched la comanda dar nu am primit factura pe mail dar banii de pe card i au luat , in fine.Cum fac sa intru in posesia jocurilor ca nu am mai luat de la ei pana acum , le aduce postasul acasa sau tre sa ma duc eu la posta ?
    In principiu ti le aduce postasul acasa /mai exact la cutia postala/. Cel mai probabil saptamana viitoare ar trebui sa intri in posesia lor. Factura/facturile e/sunt in plic/plicuri cu jocul/jocurile

  4. #1304 SP
    Member MihaY's Avatar
    Am si eu o nelamurire, a comandat cineva de la www.buygames.ro ?
    As vrea sa iau de la ei un bundle cu GH:M si vreau sa stiu daca sunt seriosi si in cat timp le-a ajuns comanda.
    Thx.

  5. #1305 SP
    Senior Member boga's Avatar
    @MihaY - nu merge linkul.

    Am de primit doua pachete saptama viitoare de pe eBay, dintre care unu sigur vine la posta si trebuie mers dupa el. Problema e ca eu o sa fiu plecat din tara toata saptamana. Poate sa-l ridice si mama /acelasi domiciliu/ sau e nevoie neaparat de mine /sau de buletinu meu, pe care evident ca nu pot sa-l las aici/? Daca nu se poate, cat timp tin baietii pachetul pana il trimit inapoi?

  6. #1306 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    lasa o copie dupa buletin. orice trimitere externa sta in oficiu o luna, dupa care este trimisa inapoi daca nu este revendicata.

  7. #1307 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Salut,

    Ma intereseaza politica de PRE-ORDER de la shopto.net si nu numai (si la thehut, zavvi, etc). Daca vreau si plasez un pre-order iti iau automat banii din cont atunci, la plasarea pre-orderului, sau la momentul release-ului cant ti-l livreaza?

    De asemenea as dori sa stiu daca, dupa plasarea pre-orderului mai poti sa te mai razgandesti sau sa-i dai cancel la pre-order, pana la release day?

    Merci in avans de raspunsuri si o saptamana frumoasa,
    L.

  8. #1308 SP
    Member tudort's Avatar
    Iti ia banii cand apare in stoc si il da la livrare (procesare efectiva) si poti sa dai cancel ! Scrie si pe site daca citesti cu atentie ! Bafta si spor la shopping...dar nu uita ca e frumos afara

  9. #1309 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Super oferta la play.com la Bioshock 2 Collector's Edition - 25 de lire - atat pt PS3 cat si pt XBOX

    Play.com (UK) : BioShock 2: Special Collector's Edition : PlayStation3 - Free Delivery

    Apelati cu incredere la Robert Dinu.

    O seara faina,

    L.

  10. #1310 SP
    Junior Member c3zarr4u's Avatar
    tocmai am facut comanda pe amazon uk de un xbox superelite si as vrea sa stiu daca ma anunta pe mail cand il trimite sau trebuie sa verific in fiecare zi pe amazon?cand imi vor da acel tracking number ? cu acel tracking number voi putea urmarii pachetul numa pana la granita cu romania sau si in romania?

  11. #1311 SP
    Member Ripjaws's Avatar
    Sunt interesat sa fac comanda pe zavvi.com - DVDs, Blu-ray Movies, Games, Music & more - Free UK delivery
    as vrea sa stiu daca sunt serosi, cum se procedeaza si ce card imi trebuie.

  12. #1312 SP
    Junior Member mikeee!'s Avatar
    Quote Originally Posted by Ripjaws View Post
    Sunt interesat sa fac comanda pe zavvi.com - DVDs, Blu-ray Movies, Games, Music & more - Free UK delivery
    as vrea sa stiu daca sunt serosi, cum se procedeaza si ce card imi trebuie.
    Da, sunt seriosi. Pachetul vine direct acasa cam intr-o saptamana.
    Trebuie sa iti creezi cont, apoi introduci adresa respectiv datele cardului.
    Pentru carduri uita-te aici: http://www.epayment.ro/carduri-romanesti/

  13. #1313 SP
    Member Ripjaws's Avatar
    ms mult

    ps: cat costa transportul?

  14. #1314 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Transportul te costa 1�.

  15. #1315 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Voua cam in cat timp v-au ajuns jocurile comandate de pe zavvi?

  16. #1316 SP
    Member richardm27's Avatar
    De obicei mi-au ajuns intr-o saptamana, insa la ora actuala astept deja de 2 saptamani FF XIII.....

  17. #1317 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Depinde din ce warehouse trimit. Cel mai repede mi-a ajuns un Bioshock Rapture Edition comandat sambata si adus de postas miercuri dimineata, iar cel mai greu un blu-ray, care a ajuns fix in 14 zile lucratoare /fara ca transportul sa fi fost afectat de norul de cenusa/.

    Dar, in general, in cazul meu s-au respectat cele 3-5 zile lucratoare in care spun ei ca ar trebui sa iti ajunga in mod normal produsul.

  18. #1318 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Se pare ca pana acum mi-au trimis doar un joc din cele 2 comandate celelalt urmand a fi trimis cand il primesc din nou in stoc. Oh well sper ca macar primul sa ajunga saptamana asta ca dupa aceea o sa fiu plecat saptamana viitoare.

  19. #1319 SP
    Member klausn's Avatar
    Salut,as dori sa stiu,ce model de PSP sa imi cumpar? Asa pana in 5 milioane aprox,care ar fi mai bun,sa mearga jocurile,nu ma intereseaza altceva...ce recomandati?

  20. #1320 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    In banii aia nu poti cumpara decat un PSP SH, iar cum Go nu este foarte popular, probabil ca vei gasi un PSP 200x/300x. Din ce stiu nu sunt diferente cu adevarat importante intre cele 2, cu exceptia ecranului mai luminos in cazul PSP 300x.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 66 of 381 FirstFirst ... 16 56 64 65 66 67 68 76 116 166 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts